عطر فیک و اصل

دوستان شما وقتی عطر میخرید بچ کد و بارکد محصول رو چک نمیکنید؟امروز یه عطر اینترنت خریدم نه بچ کدش کار میکرد نه بارکد خوان بارکدشو میشناخت درصورتی که من تا الان از هرجای معتبر خرید کردم هردوش اکی بود، شما تجربشو ندارید؟

alireza .xx alireza .xx
1401/05/16

سلام خانوم راهله .

بارکد ابدا معیار مطمعنی نیست ، چون الان بارکد رو میزنن و خیلی خوشگل با همون بارکد خوان ها اسم کشور تولید کننده بالا میاد  ، چه عطرایی هستند ، ااگه بدانم چه عطریه بهتر میتونم براساس ایتم ها راهنمایی تون کنم ،  از ظاهر پکبج ، سلفون صاف و زخیم ، فونت ها ، بچکد زیر جعبه و شیشه ، ، جنس شیشه و شفاف بودن و کناره های تیز نداشتن ، قالب شیشه ، وزن و جنس درب ، افشانه و بخصوص پمپ تشخیص بدهید اورجینال یا نه ، در فیک ها وزن درب سبک و قالب بندی تابلویی دارد .

پمپ عطر با جدا کردن افشانه قابل رویت میباشد ، سعی کنید افشانه را بردارید و جنس پمپ را چک کنید ، ببینید جنسش فلزی ، پلاستیکی و یا آلمینیومی ست ، اغلب برندهای دیزاینری اورجینال از پمپ و افشانه ALBA فرانسوی استفاده میکنند که فلزی و بسیار با کیفیت است ، وقتی اسپری میکنید خیلی خوشگل عطرو در یک شعاع استاندارد پودر میکنه ، این شعاع نه خیلی گسترده است که سبب تبخیر سریع و کم شدن ماندکاری بشود و نه انقدری محدود که رو لباس لک بندازه ، در اکثره کارای فیک جنس پمپ المینیومی  و بی کیفیت است .

بعد برای تست یک پاف و نه ببشتر روی مچ دست اسپری کنید ، ابتدا بو بکشید و ببینید تیزی اتانول را ازش میگیری یا نه ، در انتها و بعداز یکساعت مجدد مچ دست را با تمرکز بو بکشید ،ببینید حسِ کدری ، روغنی و یه نبمچه شیرینی مرده ومات ازش میگیری یا نه .

در پاسخ به alireza .xx :

سلام خانوم راهله .

بارکد ابدا معیار مطمعنی نیست ، چون الان بارکد رو میزنن و خیلی خوشگل با همون بارکد خوان ها اسم کشور تولید کننده بالا میاد  ، چه عطرایی هستند ، ااگه بدانم چه عطریه بهتر میتونم براساس ایتم ها راهنمایی تون کنم ،  از ظاهر پکبج ، سلفون صاف و زخیم ، فونت ها ، بچکد زیر جعبه و شیشه ، ، جنس شیشه و شفاف بودن و کناره های تیز نداشتن ، قالب شیشه ، وزن و جنس درب ، افشانه و بخصوص پمپ تشخیص بدهید اورجینال یا نه ، در فیک ها وزن درب سبک و قالب بندی تابلویی دارد .

پمپ عطر با جدا کردن افشانه قابل رویت میباشد ، سعی کنید افشانه را بردارید و جنس پمپ را چک کنید ، ببینید جنسش فلزی ، پلاستیکی و یا آلمینیومی ست ، اغلب برندهای دیزاینری اورجینال از پمپ و افشانه ALBA فرانسوی استفاده میکنند که فلزی و بسیار با کیفیت است ، وقتی اسپری میکنید خیلی خوشگل عطرو در یک شعاع استاندارد پودر میکنه ، این شعاع نه خیلی گسترده است که سبب تبخیر سریع و کم شدن ماندکاری بشود و نه انقدری محدود که رو لباس لک بندازه ، در اکثره کارای فیک جنس پمپ المینیومی  و بی کیفیت است .

بعد برای تست یک پاف و نه ببشتر روی مچ دست اسپری کنید ، ابتدا بو بکشید و ببینید تیزی اتانول را ازش میگیری یا نه ، در انتها و بعداز یکساعت مجدد مچ دست را با تمرکز بو بکشید ،ببینید حسِ کدری ، روغنی و یه نبمچه شیرینی مرده ومات ازش میگیری یا نه .

چقد عالی توضیح دادین اقای علیرضا،خیلی ممنون از توضیحات خوبتون، من یه عطر از کمپانی موگلر گرفتم انجل موس، که بچ کد روی کارتن موجوده ولی شیشه بچ کد نداره و یخورده درش شل میشه بعضی موقع ها  و اینکه نظراتی که راجع بهش دادن موندگار و پخش بوی خوبی داره ولی این اینجوری نیست بارکدشم سایتهای معتبر نشود نمیده به فروشنده گفتم میگه دلیل نداره اینا که فیک باشه، نظر شما چیه

alireza .xx alireza .xx
1401/05/21
در پاسخ به راهله حسینی :

چقد عالی توضیح دادین اقای علیرضا،خیلی ممنون از توضیحات خوبتون، من یه عطر از کمپانی موگلر گرفتم انجل موس، که بچ کد روی کارتن موجوده ولی شیشه بچ کد نداره و یخورده درش شل میشه بعضی موقع ها  و اینکه نظراتی که راجع بهش دادن موندگار و پخش بوی خوبی داره ولی این اینجوری نیست بارکدشم سایتهای معتبر نشود نمیده به فروشنده گفتم میگه دلیل نداره اینا که فیک باشه، نظر شما چیه

سلام بانو عرض ادب و احترام ، خواهش میکنم انجام وظیفه کردم .

من ایتم های آنجل موس اورجینال را مینوسم شما قیاس کنید و ببینید عطر و پکیجش این موارد را دارد .

۱)رنگ جعبه ادکلن موگلر آنجل میوز اصل آبی روشن است و سطوح جانبی آن طلایی است .

به نقش برجسته ی ستاره ها ( نقش ستاره ها روی جعبه که باید برجسته باشند و با لمسشان میتونید حسش کنید ) در دیواره جانبی جعبه دقت کنید. رعایت همه این نکات به ویژه طرح های برجسته هزینه تولید را برای تولید کننده ادکلن تقلبی بالا می برد. بنابراین جای تعجب ندارد اگر این نشانه ها روی جعبه ادکلن موگل آنجل فیک دیده نشود.

در برخی موارد نشانه های روی جعبه برای تشخیص ادکلن اصل و تقلبی کافی است.

در قسمت بالای سطح جلویی جعبه کلمات Angel و MUSE با حروف بزرگ نوشته شده است.

روی سطح داخلی درب جعبه ادکلن موگلر آنجل میوز یک بارکد یکتا و منحصر به فرد درج شده است ( درب جعبه را باز و قسمت داخلی درب را نگاه کنید ، کدی که عرض شد + یک سری نوشتار لاتین به همراه ادرس برند موگلر باید در قسمت داخلی درب کارتن چاپ شده باشد .

با وارد کردن این کد در وبسایت کمپانی Mugler می توانید اصل بودن ادکلن خود را چک کنید.

دقت کنید که سطح داخلی جعبه نیز آبی رنگ باشد.

مشخصات بالا تا حد زیادی تشخیص ادکلن موگلر آنجل میوز اصل و تقلبی را پیش می برد.

کف جعبه ادکلن موگلر آنجل میوز اصل  باید یک بارکد و نام کشور سازنده اصلی یعنی فرانسه موجود باشد.

همچنین باید یک کد حک شده و علامت های قابل بازیافت بودن جعبه و قابل اشتعال بودن محتویات مشاهده شود.

همراه ادکلن موگلر آنجل میوز اصل یک پاکت نامه ابی مایل به بنفش وجود دارد!

داخل آن  پاکت  آدرس وبسایت Mugler درج شده است. برای اطمینان از اصل بودن باید کد روی جعبه را که قبلا به آن اشاره کردیم در این سایت وارد کنید ، ببینید همچنین پاکت مانندی بنفشی در داخل کارتن وجود دارد یا نه ، روی پاکت علامت ستاره برند چاپ شده ، پشت پاکت نیز همون علامت ستاره برند و نیز این کلمات چاپ شده : THE CIRCLE ، داخل پاکت هم که مشخصات عطر ، تاپ نت ، میذل نت ، بیس نت و.... نوشته شده . 

واقعا عالی بود و خیلی وقت گذاشتید خیلی کمک کرد بهم و عطر من با لین مشخصاتی که فرمودین صد درصد فیکه، ممنونم🙏

alireza .xx alireza .xx
1401/05/22
در پاسخ به راهله حسینی :

واقعا عالی بود و خیلی وقت گذاشتید خیلی کمک کرد بهم و عطر من با لین مشخصاتی که فرمودین صد درصد فیکه، ممنونم🙏

اگه قیمت اورجینال از شما گرفته ببرید پس بدهید ، سعی کنید یه جوری دوربین مخفی طور از مکالمه فیلم بگیرید ، بعد اگه گفت پس نمیگیرم تهدیدش کنید که در مجازی افشاگری گسترده میکنید ، فروشنده ها به اندازه ای که از مجازی و رسوا شدن در مجازی میترسن از خدا و پیغمبرو قانون نمیترسن.

در پاسخ به alireza .xx :

اگه قیمت اورجینال از شما گرفته ببرید پس بدهید ، سعی کنید یه جوری دوربین مخفی طور از مکالمه فیلم بگیرید ، بعد اگه گفت پس نمیگیرم تهدیدش کنید که در مجازی افشاگری گسترده میکنید ، فروشنده ها به اندازه ای که از مجازی و رسوا شدن در مجازی میترسن از خدا و پیغمبرو قانون نمیترسن.

راه حلتون عالیه ولی خوشبختانه پس گرفت، بله قبمت اورجینال به تلق کمتر داده بودم،خیلی زحمت کشیدین🙏

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟