نیما نیما
6
1401/04/01

عطر تابستونی تا 5 میلیون

سلام خدمت همگی دوستان من دنبال یه عطر هستم برای تابستون که پخش خوبی داشته باشه و به اصطلاح سریع پنچر نشه تا سقف 5 میلیون. عطر galloway رو گرفتم و خیلی بوش رو دوست داشتم ولی دنبال یه چیزی هستم که یه مقدار پخش بوش بهتر باشه. ممنونم از راهنمایی هاتون

اگر فقط پخش برات مهمه

مگاماره اورتو پاريسي

نیما نیما
1401/04/01
در پاسخ به سالار كلوچه :

اگر فقط پخش برات مهمه

مگاماره اورتو پاريسي

شنیدم که مگاماره رایحه چندان دلنشینی نداره برای اکثر مردم و فقط عطربازای حرفه ای میتونن باهاش کنار بیان. بیشتر دنبال یه عطری هستم که شب ها بپوشم برای بیرون رفتن و اینجور مسائل. خودم بین این عطرها بیشتر گیر کردم:

Dolce Amalfi #زرجوف دولچه آمالفی Dolce Amalfi 

Fiero #زرجوف فیرو Fiero 

Foconero #تیزیانا ترنزی فوکونرو Foconero 

Mefisto #زرجوف مفیستو Mefisto Xerjoff

Layton #پارفومز د مارلی لیتون Layton 

alireza .xx alireza .xx
1401/04/01

درود دوست محترم .

کلا عطرهای خنک بلحاظ پرفورمنس اونم تو گرماگرم تابستان قوی نیستند و اگر پرفورمنس گالووی شمارو راضی نکرده بسختی میتوان عطر خنکی پیدا کرد که شما را بلحاظ پرفورمنس راضی کنه ( به این موضوع هم توجه کنید عطرای خنک زودتر شامه را اشباع میکنند ، من خودم بارها بوده عطری مثل رنسانس را پوشیدم و بعداز دوساعت احساس مبکردم بکل محو شده اما همون موقع بازخورد گرفتم ، بخصوص هرچقدر شما تعداد پاف بیشتری اسپری کنی خیلی زودتر شامه تون اشباع میشه )

سالار پیشنهاد خوبی داد ، مگاماره همچین خاص و سخت پوش که میگن نیست فقط باید در مکان های پوشیده زیاد اسپری نکرد و سعی بشه خیلی نزدیک بینی خودتان اسپری نشه مثلا روی نبض گردن و شانه اسپری نشه ، اگه قسمت پایینی پیرهن و استین اسپری بشه قطعا بازخورد خواهد داشت ، البته ابدا بدون تست قبلی نخرید .

دولچه امالفی عطر خوبیه اما بنظرم گزینه های خیلی بهتری میتونی گیر بیاری .

مفیستو پربازخورد و در قیاس کارای خنک پرفورمنس خوبی دارد اما تولیدات جدیدش گویا ریفرموله و ضعیف شده .

فیرو خوبه اما در نگاه عموم مردم اون بازخورد گالووی و مفیستو رو نداره ،،، فیرو بیشتر از اینکه خنک باشد ملایمِ ، بخوام رایحه اش خیلی ساده تصویر سازی کنم : برگهای سبز پرتقال و لیمو را لای انگشتان دست له کنید ، اون بوی سبز برگ مرکبات پایه ی فیرو را القا میکند که با علف لیمو و سیترونلول بازسازی شده . بلحاظ پرفورمنس نمره خوبی میگیره .

لایتون مناسب این فصل نیست .

کارای خنک تیزیانا ترنزی چندتاش تست داشتم که اسمشون خاطرم نیست اما بلحاظ پرفورمنس خوب بودند .

بابک بابک
1401/04/02
در پاسخ به نیما :

شنیدم که مگاماره رایحه چندان دلنشینی نداره برای اکثر مردم و فقط عطربازای حرفه ای میتونن باهاش کنار بیان. بیشتر دنبال یه عطری هستم که شب ها بپوشم برای بیرون رفتن و اینجور مسائل. خودم بین این عطرها بیشتر گیر کردم:

Fiero #زرجوف فیرو Fiero 

در پاسخ به نیما :

Fiero #زرجوف فیرو Fiero 

من فيرو رو دارم و جنتليمو رو هم دوس دارم داشته باشم . پخش هم تا دو ساعتي خوبه البته فيرو نسخه قديم خيلي پخش بالاتري داره. دو تا از كاراي فلوريس رو هم خيلي دارن تعريف ميكنن ١٩٧٦ و١٩٦٢.

تونستي تست كن چون پخش و كيفيت خوبي دارن و قيمت مناسب .

صرفا به عطر با پخش بالا نگاه نكن. 

Dapper Dapper
1401/04/05
در پاسخ به نیما :

Fiero #زرجوف فیرو Fiero 

دوست عزيز بين مواردي كه مطرح كردي فوكونرو و فيرو بهتر از بقيه هستند به نظر من. ليتون هم همونطور كه ميدوني مناسب فصل سرد هست. گرين آيريش و وايكينگ رو هم از كريد تست كن.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟