ali dehghan ali dehghan
16
1399/07/23

درخواست راهنمایی از دوستان

سلام خدمت دوستان عطر افشان

من به تازگی فهمیدم که سلیقه ی عطرم با تیپم همخونی نداره.من 26 سال سن دارم و تیپم کاملا کژوال هست ولی عاشقه بو های پیچیده و سنگین که بیشتر کارکتره رسمی دارند هستم مثله آمواژ میتس و امواژ اوپوس 7و تاور 02 اونوم کواندو راپیتا استاسی و زرجوف رجیو زرجوف امبر ماسک کرید رویال عود و ... این تیپ روایحه سنگین و لوکس.شیرینی یا تلخیش زیاد فرقی نداره واسم مهم کیفیت رایحه هستش.می خواستم ببینم دوستان پیشنهادی دارن که مناسب سن و تیپه من باشه یعنی لوکس و پیچیده باشه ولی رسمی نباشه.با تشکر

درود دوسست عزیز

سوالتون یکم سخته

ابتدا چند عطر سنگین رو خدمتتون میگم

5bcdc31d3f29emX0ezhKHEkXmP8czCRBc.jpg #ناسوماتو دورو ​​​5bcdc12e57fbf8nkkPtVvAXnVYuHZvXH0.jpg #پارفومز د مارلی نیسان - 5bcdc2d45a690Usan_7z8E7kpSYrT2sZb.jpg #زرجوف 1888  5bcdc0b0ebfb4w4-oklQ4-GlisrhrvKL0.jpg #آمواج اینترلود مردانه (آمواژ اینترلود)  5bcdc408d7899oFDuYeLtVLc_U0HOwKGg.jpg #مانسرا رد توباکو  5bcdc2f21b5122NAofoY3dEi_9zgpFj1I.jpg #جوووی پاریس سایکدلیک  5bcdc06f2f286lUyUoezw05Vi86la6Mb2.jpg #شنل اگویست پلاتینیوم  5d3abfd6ab095fm2dd_gPnctzt0z9fQYw.jpg #پارفومز د مارلی کلان ( کالان ) ​​​5bcdc2899600e7kSTktbclZusMEGeri5M.jpg #ناسوماتو برائوندا (باراوندا) 

کسی نمیتونه حقیقتش بگه کدوم واستون مناسبه و باید توسط خودتون تست بشه منتهی بنده پیشنهاد میکنم به بارادوندا و اگوییست پلاتینیوم و سایکدلیک و کالان توجه بیشتری داشته باشید مخصوصا سایکدلیک.

در ضمن 5bcdc09db857d7sOjXnteKJLpAqPSmeH_.jpg #تام فورد عود وود  هم شاید نشه گفت اونقدرا سنگین هست ولی واقعا بویی با کلاس و زیبا داره.

همچنین 5bcdc0d84efaaJVFnrAkP44fEzQo81xGy.jpg #آمواج جورنی مردانه (آمواژ ژورنی)  هم شاید به خواستتون نزدیک باشه

ali dehghan ali dehghan
1399/07/25
در پاسخ به Amir Mohammad :

درود دوسست عزیز

سوالتون یکم سخته

ابتدا چند عطر سنگین رو خدمتتون میگم

5bcdc31d3f29emX0ezhKHEkXmP8czCRBc.jpg #ناسوماتو دورو ​​​5bcdc12e57fbf8nkkPtVvAXnVYuHZvXH0.jpg #پارفومز د مارلی نیسان - 5bcdc2d45a690Usan_7z8E7kpSYrT2sZb.jpg #زرجوف 1888  5bcdc0b0ebfb4w4-oklQ4-GlisrhrvKL0.jpg #آمواج اینترلود مردانه (آمواژ اینترلود)  5bcdc408d7899oFDuYeLtVLc_U0HOwKGg.jpg #مانسرا رد توباکو  5bcdc2f21b5122NAofoY3dEi_9zgpFj1I.jpg #جوووی پاریس سایکدلیک  5bcdc06f2f286lUyUoezw05Vi86la6Mb2.jpg #شنل اگویست پلاتینیوم  5d3abfd6ab095fm2dd_gPnctzt0z9fQYw.jpg #پارفومز د مارلی کلان ( کالان ) ​​​5bcdc2899600e7kSTktbclZusMEGeri5M.jpg #ناسوماتو برائوندا (باراوندا) 

کسی نمیتونه حقیقتش بگه کدوم واستون مناسبه و باید توسط خودتون تست بشه منتهی بنده پیشنهاد میکنم به بارادوندا و اگوییست پلاتینیوم و سایکدلیک و کالان توجه بیشتری داشته باشید مخصوصا سایکدلیک.

در ضمن 5bcdc09db857d7sOjXnteKJLpAqPSmeH_.jpg #تام فورد عود وود  هم شاید نشه گفت اونقدرا سنگین هست ولی واقعا بویی با کلاس و زیبا داره.

همچنین 5bcdc0d84efaaJVFnrAkP44fEzQo81xGy.jpg #آمواج جورنی مردانه (آمواژ ژورنی)  هم شاید به خواستتون نزدیک باشه

مرسی از آقا امیر عزیز. از عطر هایی‌که ذکر کردید به جز 5bcdc06f2f286lUyUoezw05Vi86la6Mb2.jpg #شنل اگویست پلاتینیوم  همرو تست کردم و چنتاشون هم دارم. حقیقتا همشون عطرای خیلی عالی هستن ولی نکتش‌اینجاس که اینها مناسب تیپ کژوال و سنه ۲۶ نیستن به نظرم. تو این موارد که گفتین فکر‌ میکنم فقط ۱۸۸۸ مناسب باشه که واقعا دوسش‌ دارم و از نظره من شاهکاره و یه شیشه‌ازش‌ تموم‌کردم و دنبال یه عطره جدید هستم. عود وود هم‌کاملا رسمی‌هستش و میشه گفت رسمی ترین کاریه‌که‌من بو کردم تاحالا.جرنی هم به نظرم رایحه ی بسیار لوکسی داره ولی باز هم به‌نظرم مناسبه ۲۶ سال نیست.عطره‌ افسس‌از برنده‌گریتی رو تست کردم و واقعا خوشم اومد ازش و منو یاد ۱۷۴۰ از هیستوریز میندازه‌ولی‌سبک‌ غیره رسمی‌تره ‌شما نظری داری؟؟

ali dehghan ali dehghan
1399/07/25

ممنون از جناب اسلامی‌نیا

ازین کارایی که نام‌بردید‌ 5bcdc0827b524_RcvfCz9ctOYDD4NX_d6.jpg #رالف لورن پولو بلک ​​​5bcdc0c5c8f01K2a70NFKdhpxQV01tpPm.jpg #آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس V (آمواژ اپوس 5)  کارای‌خیلی‌ملایمی‌هستند‌که پیچیدگی خاصی ندارند. باز‌ اوپوس‌به خاطره تغییره نتهاش که وضوح بالایی دارند یکم جذابه ولی درکل بیشتر مناسبه خانم ها میدونمش. 5bcdc09cf124bRPbPORWbRvWO5c1t2Sqe.jpg #تام فورد توسکان لدر ​​​5bcdc2f23ed10UizA6Y0DivVhDt3Zw7ay.jpg #جوووی پاریس پرایوت لیبل  و 5bcdc289b2964Txgtecfakt8XaQvfVzvI.jpg #ناسوماتو بلاماژ  هم به نظرم مناسبه سن و تیپم نیستش و رسمی هستند. از رایحه ی  5bcdc31d04001WuvkXigFHhBOdoF69qsn.jpg #ناسوماتو بلک افغانو  هم خوشم نمیاد ولی ۲ عطره دیگه‌دارم‌که‌از‌ مشابهین اون هستند ولی به نظرم از خودش‌هم بهترن 5bcdc30112991wJ7q6ESwXpSkRJgLwgEX.jpg #سوسپیرو پرفیومز لیلاتی ​​​​​​5bcdc34b74cef-7eXdWUcEfNjE4SATGEh.jpg #ال ام پارفومز بلک عود  .من بیشتر دنبال روایح‌سنگین لوکس ولی غیره رسمی‌هستم. واسه‌همین هم‌یکم دچاره‌سردرگمی‌شدم. 

HoHi HoHi
1399/07/25

من به نظرم هر چی عشقته همونو بزن میخواد کژوال باشی یا رسمی مهم اینه که خودت وقتی میپوشی حال کنی چیکار به حرف بقیه داری بزن خودت لذتشو ببر اصلا عطر و رایحه از دید خیلی ها نه سن میشناسه نه جنس و حتی زنونه مردونه هم میشه استفاده کرد مهم حال خودته مهم قیمت و رایحه هم نیست مهم اینه خودت حال کنی و تمام !
اینکه میگن بازخورد داشته باشه از طرف بقیه هم از نظر من مسخره هست چرا که نمیشه یه چیزی که میپوشی دیگران تحسین کنن اما خودت نه ! این یعنی یه ماسک زدی روی خود واقعیت و خیلی بیخوده ! آره حال خوبیه استفاده کنی دیگرانم خوششون بیاد اما کلا نیازی نیست دیگران خوششون بیاد بزن عشق کن حالشو ببر واسه حال خودت زندگی کن !

در پاسخ به ali dehghan :

مرسی از آقا امیر عزیز. از عطر هایی‌که ذکر کردید به جز 5bcdc06f2f286lUyUoezw05Vi86la6Mb2.jpg #شنل اگویست پلاتینیوم  همرو تست کردم و چنتاشون هم دارم. حقیقتا همشون عطرای خیلی عالی هستن ولی نکتش‌اینجاس که اینها مناسب تیپ کژوال و سنه ۲۶ نیستن به نظرم. تو این موارد که گفتین فکر‌ میکنم فقط ۱۸۸۸ مناسب باشه که واقعا دوسش‌ دارم و از نظره من شاهکاره و یه شیشه‌ازش‌ تموم‌کردم و دنبال یه عطره جدید هستم. عود وود هم‌کاملا رسمی‌هستش و میشه گفت رسمی ترین کاریه‌که‌من بو کردم تاحالا.جرنی هم به نظرم رایحه ی بسیار لوکسی داره ولی باز هم به‌نظرم مناسبه ۲۶ سال نیست.عطره‌ افسس‌از برنده‌گریتی رو تست کردم و واقعا خوشم اومد ازش و منو یاد ۱۷۴۰ از هیستوریز میندازه‌ولی‌سبک‌ غیره رسمی‌تره ‌شما نظری داری؟؟

خواهش میکنم

برند گریتی رو خیر تست نداشتم خودم ولی یکی از دوستانم تست داشت که گفتن خوشبوی معمولی بهم راجب چند کار از این برند و همین باعث شد سمتش نرم .

اینکه عطر واسه تیپ کژوال با رایحه ای سنگین و سن 26 سال بخوایم بگیم خیلی سخت میشه راستش. من چند مورد رو مناسب سنتون میگم ببینید چجوریه خودم شدیدا میپسندم

همون 5bcdc06f2f286lUyUoezw05Vi86la6Mb2.jpg #شنل اگویست پلاتینیوم 

5bcdc30112991wJ7q6ESwXpSkRJgLwgEX.jpg #سوسپیرو پرفیومز لیلاتی  ( شاهکار و بسیار پیچیده )

5bcdc09d965f5pisayggvW3saFpwawtew.jpg #تام فورد نرولی پورتوفینو  ( اصلا سنگین نیست ولی کژواله و بسیار خوش بازخورد)

5bcdc2961cf94JIarKu3AMMfjCwkWfQ5S.jpg #میسون فرانسیس کورکجان باکارات رژ 540 

5c0133dbe7483hyodCUXnuvFpvTdf1mRT.jpg #ممو پاریس آیریش لدر 

ali dehghan ali dehghan
1399/07/27
در پاسخ به HoHi :

من به نظرم هر چی عشقته همونو بزن میخواد کژوال باشی یا رسمی مهم اینه که خودت وقتی میپوشی حال کنی چیکار به حرف بقیه داری بزن خودت لذتشو ببر اصلا عطر و رایحه از دید خیلی ها نه سن میشناسه نه جنس و حتی زنونه مردونه هم میشه استفاده کرد مهم حال خودته مهم قیمت و رایحه هم نیست مهم اینه خودت حال کنی و تمام !
اینکه میگن بازخورد داشته باشه از طرف بقیه هم از نظر من مسخره هست چرا که نمیشه یه چیزی که میپوشی دیگران تحسین کنن اما خودت نه ! این یعنی یه ماسک زدی روی خود واقعیت و خیلی بیخوده ! آره حال خوبیه استفاده کنی دیگرانم خوششون بیاد اما کلا نیازی نیست دیگران خوششون بیاد بزن عشق کن حالشو ببر واسه حال خودت زندگی کن !

حرفت کاملا درسته ولی خوب اگه یه‌سری‌چیزا باید باهم هارمونی داشته باشن دیگه. من اگه با تیپ  اسپرت‌یا‌کژوال عطری مثله پرایوت لیبلو بزنم اصن جور در نمیاد. مثله این میمونه که با کت شلوار کتونی بپوشید مثلا. 

ali dehghan ali dehghan
1399/07/27
در پاسخ به Amir Mohammad :

خواهش میکنم

برند گریتی رو خیر تست نداشتم خودم ولی یکی از دوستانم تست داشت که گفتن خوشبوی معمولی بهم راجب چند کار از این برند و همین باعث شد سمتش نرم .

اینکه عطر واسه تیپ کژوال با رایحه ای سنگین و سن 26 سال بخوایم بگیم خیلی سخت میشه راستش. من چند مورد رو مناسب سنتون میگم ببینید چجوریه خودم شدیدا میپسندم

همون 5bcdc06f2f286lUyUoezw05Vi86la6Mb2.jpg #شنل اگویست پلاتینیوم 

5bcdc30112991wJ7q6ESwXpSkRJgLwgEX.jpg #سوسپیرو پرفیومز لیلاتی  ( شاهکار و بسیار پیچیده )

5bcdc09d965f5pisayggvW3saFpwawtew.jpg #تام فورد نرولی پورتوفینو  ( اصلا سنگین نیست ولی کژواله و بسیار خوش بازخورد)

5bcdc2961cf94JIarKu3AMMfjCwkWfQ5S.jpg #میسون فرانسیس کورکجان باکارات رژ 540 

5c0133dbe7483hyodCUXnuvFpvTdf1mRT.jpg #ممو پاریس آیریش لدر 

ممنون جناب امیر 5bcdc30112991wJ7q6ESwXpSkRJgLwgEX.jpg #سوسپیرو پرفیومز لیلاتی  رو دارم بسیار دوست دارم با اینکه از 5bcdc31d04001WuvkXigFHhBOdoF69qsn.jpg #ناسوماتو بلک افغانو  بدم میاد ولی این انگار تمام نقصای اونو برطرف کرده.ایریش لدر هم خیلی تعریفشو شنیدم و دوست دارم تستش کنم ولی نمیدونم سپلشو از کجا تهیه کنم.

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟