مرتب سازی بر اساس :

سرجیو مومو بنیانگذار و مدیر خلاق شرکت زرجوف در سال 1964 در تورین ایتالیا بدنیا آمد و در همان شهر موفق به اخذ دیپلم در رشته هنر با گرایش گرافیک و طراحی شد. وی پس از فارغ التحصیل شدن از موسسه طراحی اروپا در شهر زادگاهش، به لندن نقل مکان نمود و در آنجا در تعدادی از آژانسهای تبلیغاتی و طراحی مشغول بکار شد. 

برند زرجف توسط سرجیو مومو و با هدف ترکیب نمودن با کیفیت ترین مواد جهت تولید محصولات مرغوب برای بالاترین سطح سبک زندگی جهانی طراحی شد، بطوریکه با استفاده از تلفیق نیروی کار مجرب جهانی با مواد اولیه کمیاب بهمراه حساسیت هنری معاصر، تحقق یافت. نتیجه نهایی آن هم تولید مجموعه ای از تعدادی رایحه های دل انگیز، بی نظیر و محدود و قابل دسترس در تمام نقاط جهان امروز بود.

نتیجه سالها تحقیق و توسعه، منجر به همکاری با  نیروی کار با تجربه بین المللی و ترکیب فرآیندهای تقطیر، ترکیب و بسته بندی عصاره های گرانقیمت تولید شده در گرس، اسپانیا و ایتالیا بوده است. 

هر شاهکار حاصل ملغمه ای از سنگهای برش داده شده قیمتی و نیمه قیمتی، کوارتز، شیشه مورانو، چوب، قلع، برنز، طلا و چرم است که در بطریهای مدرن و نقشدار با درپوش ممهور به مهر XERJOFF عرضه می شود.

زرجف - زرژاف - سرجوف


متخصصان و طراحان :

کریس موریس , ژاک فلوری , آنجلین لپرینی , لورا سانتاندر , کریستین کاربنل

La Tosca-زرجوف لا توسکا

XERJOFF

La Tosca

icon زنانه
6,000,000 تومان 4,900,000 تومان
Mefisto-زرجوف مفیستو

XERJOFF

Mefisto

icon مردانه
6,000,000 تومان 4,900,000 تومان


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.