والنتینو

والنتینو

محور فعالیت : مد
شرکت مادر : لورئال
کشور : ایتالیا
تعداد محصول : 45
والنتینو گاراوانی و جیانکارلو جیامتی مزون والنتینو را در سال 1960 تأسیس کردند. والنتینو یکی از بازیگران اصلی مد بین‌المللی است و از سال 2008 تا 2016 تحولی خلاقانه و تأثیرگذار را از سر گذرانده است.
مزون ولنتینو با بهره‌گیری از دو عنصر سنت و نوآوری، که ترکیبی ضروری برای صنعتی خلاق در زمینه‌ی ارائه‌ی محصولات زیبایی است، نقش عمده‌ای در ارائه‌ی کالاهای لوکس ایفا می‌کند.
مد ولنتینو از طریق طراحان درجه‌یک و خطوط تولید پوشاک آماده‌ی زنانه و مردانه و نیز از طریق خطوط تولید زیورآلات جانبی ولنتینو گاراوانی شامل کفش، کیف، کالاهای چرمی کوچک، عینک، روسری، کراوات و عطر، به نمایش گذاشته می‌شود. با این برند دنیایی از زیباشناسی در بیش از 100 کشور جهان از طریق 175 بوتیک اختصاصی ولنتینو و بیش از 1500 پایانه‌ی فروش ارائه می‌شود.
استفانو ساسی مدیر ارشد اجرایی ولنتینو اس‌.پی‌.اِی است که در سال 2006 و همزمان با جشن 45 سالگی این برند به والنتینو ملحق شد و فوراً چشم‌انداز استراتژیک جدیدی را برای آن ارائه داد. این مدیر ارشد در طول سال‌های پیشرفت بزرگ این خانه‌ی مد، یعنی در طی انتقال مسئولیت رهبری شرکت از والنتینو گاراوانی به مدیران خلاقش یعنی ماریا گراتزیا چیوری و پیرپائولو پیکیولی، هدایت‌کننده‌ی آن بوده است و این افراد در طول 8 سال مدیریت خلاقانه‌ی مشترک در تبدیل ولنتینو به یکی از موفق‌ترین شرکت‌های نظام مد نقش داشته‌اند.
پاریس ، 7 ژوئیه‌ی 2016: برند ولنتینو پیرپائولو پیکیولی را به عنوان یگانه مدیر خلاق این مزون معرفی می‌کند.
بینش زیباشناختی و معاصر و اجرای عالی نقش دستورالعمل‌ را برای فرآیند صنعتی و نیز فراورده‌های استادکارانه و دست‌ساخته دارند. این فراورده‌های دست‌ساخته تماماً در آتلیه‌ی تاریخی پیازا میگنانلی در رم، در محل آموزشگاه تخصصی طراحی لباس «بوتگا کوچر» که به تازگی گشایش یافته، ساخته می‌شوند.
والنتینو