اوربان سنتس

اوربان سنتس

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : آلمان
تعداد محصول : 6

ماری اوربان لوفور به عنوان خلبانی پرشور و عطرسازی خلاق با هواپیمایش و همچنین با حواسش به کشف سرزمین‌های ناشناخته می‌رود. ماری همچون ملخ هواپیمایی به شکل نماد بی‌نهایت که هوا را می‌شکافد، با مجموعه‌ی عطرهای خود با نام اوربان سنتس و ساخت سفارشی آن‌ها به درون سرزمین‌های بویایی رسوخ می‌کند و رایحه‌ها را به عنوان کلید سفر به دنیای حواس به کار می‌گیرد.

برند اوربان سنتس به عنوان کسب‌وکاری خانوادگی، به ریشه‌های تولید سنتی عطر به عنوان نوعی هنر دستی وفادار است و منحصراً با کارگاه‌های کوچک متخصص در این زمینه کار می‌کند.

مواد اولیه‌ی اعلا از کارگاه‌های مستقل تهیه شده و در خانه‌ی عطرسازی کوچکی در شهر گراس فراوری می‌شوند؛ این خانه‌ی عطرسازی بیشتر از 70 سال پیش به دستان ادموند رودنیتسکا، خالق عطرهای نمادینی همچون «دیوریسیمو»، «او ساوج» و «فم» متعلق به شرکت روشاس تأسیس شد.

بطری‌هایی به رنگ آبی تیره با آرم ملخ هواپیما، در یک کارگاه شیشه‌گری در شمال فرانسه با دست ساخته شده‌اند و درپوش‌های برنجی با روکش نیکل در آهنگری‌های ایتالیا شکل داده شده‌اند. اوربان سنتس به پیروی از سنت رودنیتسکا، شدیداً برای روحیه‌‌ی خلاق، کیفیت و مسئولیت‌پذیری ارزش قائل است.

اوربان سنتس