ترو رلیجن

ترو رلیجن

محور فعالیت : مد
شرکت مادر : رولون
کشور : ایالات متحده
تعداد محصول : 4

داستان حقیقی: تمام ماجرا از یک کوک شروع شد.

در سال 2002، برند ترو رلیجن با ایجاد تغییری غیرمنتظره در روش تولید شلوار جین کلاسیک پنج جیب، پا به بازار لباس‌هاس جین لس‌آنجلس گذاشت. چرخ خیاطی‌های استاندارد صنعتی امکان اجرای طراحی‌های ما را نداشتند، بنابراین آن‌ها را از هم باز کردیم و دوباره ساختیم تا به رؤیای منحصر به فرد خود واقعیت بخشیم. دوخت {اختصاصی} ما با نام سوپر تی با سوزن‌ نخ روچرخ پنج‌تایی خود در فرآیند دوخت دوتایی در هر اینچ، فوراً به خاطر تفاوت سبکش با تمام برندهای جین موجود در جهان مشهور شد.

طرح‌های ترو رلیجن خیلی زود توجه مشهورترین رهبران مد جهان را به خود جلب کرد و تقاضا برای محصولات جین ما به سرعت افزایش یافت. از آن زمان به بعد متعهد شدیم که کار خود را در همه‌ی ابعاد بزرگتر، بهتر و جسورانه‌تر از بقیه ارائه دهیم.

با تکامل دوخت‌های ما، برند ترو رلیجن با هنرهای دستی باکیفیت و سبک جسورانه‌ای مترادف شد که طراحی شده تا متفاوت باشد. کار تخصصی ما در زمینه‌ی جین یعنی مدل‌های شلوارها، انواع پرداخت‌های پارچه و شیوه‌های انجام این پرداخت‌ها، همگی با جزئیات زیاد برای جلب توجه در تمام جهات طراحی شده‌اند. نشان نعل اسبی ما با الهام از تصویر سایه‌نمای لبخند بودا شکل گرفت و ابزارآلات ما با الهام از داستان تاریخ 140 ساله‌ی جین ساخته شدند. ما همیشه جلودار مد بودیم و حتی در صورت عقب ماندن باز هم موفق شده‌ایم.

سبک‌های ما همچون نام‌های انتخابی‌شان خودنمایی می‌کنند. "جویی"، "ریکی" و "هاله". با این حال، رهبران بی‌باک مد برند ترو رلیجن را با رویکردی با مضمونِ حسابی جسور باش به لرزه در می‌آورند به طوری که این برند جهانیان را با بیانیه‌های جسورانه‌ی خوداظهاری‌های خلاقانه به هیجان می‌آورد. دلیل شهرت ما عدم شباهتمان به دیگران بود، و ماجرایی که با یک کوک شروع شد اکنون به آینده‌ای از مد خلاقانه منتهی می‌شود که به دست افراد بی‌باک برای استفاده‌ی افراد بی‌باک طراحی شده‌ است.

ترو رلیجن