سانماسک

سانماسک

محور فعالیت : خرده فروش
کشور : انگلستان
تعداد محصول : 3

سانماسک یک بازار نیش عطرسازی تخصصی است که در سال ۲۰۰۹ در انگلستان، لندن، تأسیس شد. سانماسک با یک تیم به شدت ماهر از عطرسازان کار می‌کند و طیف منحصر به فردی از اسانس‌های اعلا، ادو پرفیوم و خوشبوکننده‌ها را برای مشتریان فهیمش تولید کرده است. سانماسک کارش را به عنوان یک تجارت کوچک خانوادگی از سطح پایین شروع کرد و حالا پنج مغازه خرده‌فروشی در بریتانیا دارد، که گل سر سبد آن‌ها در آلدگِیت لندن است. آخرین مغازه در می ۲۰۱۷ در ساثهال بازگشایی شد و کمپانی قصد دارد چهار مغازه دیگر هم در طی سال باز کند. 

فلسفه سانماسک شامل غرور، سنت و هنرمندی می‌شود، و همه این‌ها را در یک جمله جمع کرده‌است «عطرهای جاودانه.» کمپانی مشتری محور است و تأکیدش بر توجه و مراقبت از مشتریان جهانی‌اش است. اگر یک بار به یکی از مغازه‌های سانماسک بروید، با دانش و علاقه مشاورین عطر کاملاً تعلیم‌دیده‌ی این برند مواجه خواهید شد، مشاورینی که آماده و منتظر هستند تا سطحی استثنایی از توجه به مشتری را به شما ارائه دهند. خود کمپانی هم به این امر افتخار می‌کند. 

عطرهای سانماسک منحصر به فرد هستند، توسط افرادی زبده تهیه شده‌اند، و مخصوص این برند می‌باشند. این برند محدود برای اینکه بتواند با تِرِندهای روز همراه شود، طیفی از عطرهای مردانه، زنانه، و بدون جنسیت را ارائه می‌دهد. مهم نیست که مشتری به دنبال عطری برای هدیه می‌گردد، یا عطر جدیدی برای خودش می خواهد که نشانه‌ی او باشد، سانماسک مطمئن است نه تنها می‌تواند انتظارات مشتریان را برآورده کند، بلکه از سطح انتظار آن‌ها هم فراتر خواهد رفت. 

سانماسک