اسکایلر

اسکایلر

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : ایالات متحده
تعداد محصول : 2

اسکایلر از مواد اولیه‌ای استفاده می‌کند که بتواند عطرهای زیبا، جدید و ضد حساسیت بسازد،  دنیای جدیدی از عطرهای غیر حساسیت‌زا.

فلسفه محصولات ما ساده است- خوب‌ها را استفاده کنید و بدها را کنار بگذارید. 

بعد از کار در آنست کمپانی، خیلی بیشتر از چیزهایی وارد بدنم می‌کنم یا روی آن قرار می‌دهم آگاه شدم. عطر هم از این قاعده مستثنی نبود. مخصوصاً چون همه روز زوی پوستت می‌ماند. 

وقتی به دنبال عطری گشتم که مواد آلرژی زا و مواد شیمیایی مضر در آن نباشد و بوی تازه و خوبی داشته باشد، چیزی پیدا نکردم. این باعث شد که برای خلق اسکایلر انگیزه پیدا کنم. خیلی زود فهمیدم بسیاری از دوستانم، و دوستان دوستانم،‌ به دنبال چنین چیزی بوده‌اند. با زنان واقعی در مسیر ارگانیک شدن صحبت کردم و این کار به شکل‌گیری اسکایلر کمک کرد.

بعد از ماه‌ها کار کردن با عطرسازان جهانی و امتحان کردن محصولاتمان در زندگی واقعی، مجموعه‌ای از عطرها را تولید کردیم که جوابی را که به دنبالش هستیم به ما می‌دهد. اسکایلر برندی از عطرهای طبیعی است که شما از اسپری کردن آن احساس فوق‌العاده‌ای خواهید داشت. اسم اسکایلر (اسکای به معنی آسمان است) از ویژگی‌های یک روز صاف الهام گرفته – هوای باز، طبیعی و زیبا. امیدوارم شما هم تفاوت اسکایلر را متوجه شوید. یادداشتی از برند

اسکایلر