اسکاندیناویسک

اسکاندیناویسک

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : دانمارک
تعداد محصول : 3

اسکاندیناویسک را جوانک انگلیسی کنجکاوی خلق کرد که عاشق یک باغبان بلوند اسکاندیناویایی شد و هیچ‌وقت او را ترک نکرد. او به یک مهاجر انگلیسی دیگرپیوست، گِری. گِری عاشق اسکاندیناوی و یک طراح دانمارکی به اسم لین بود، کسی که ترکیبی از تجربیات آن‌ها را گرفت و آن را بر اساس طراحی متمایز DNA ما ترجمه کرد.

بازار نیش ما از سال ۲۰۱۳ کار می‌کند و نزدیک به بیست سال سفر در مناطق شمالی، الهام‌بخش بازار نیش و مجموعه عطرهای ما است. ما بر اساس ویژگی‌های اسکاندیناوی، بوهایی نامحسوس و خالص می‌آفرینیم و فکر می‌کنیم برای ساکنین آنجا با ارزش و برای خارجی‌ها عجیب و جدید خواهد بود. این بوها را با رنگ‌ها، نشانه‌ها و یک لغت پر معنی محلی ترکیب می‌کنیم تا تعریف منحصربه‌فردی از اسکاندیناوی ارائه دهیم.

ما یک کمپانی مستقل هستیم. تیم رو به رشد ما از اسکاندیناویایی‌ها، بریتانیایی‌ها و ملیت‌هایی با طرز فکر مشابه از کپنهاگ، استکهلم، لندن و پاریس،‌تشکیل شده و ما همه چیز را همینجا در اسکاندیناوی یا در اتحادیه اروپا تولید می‌کنیم.

اما زندگی اسکاندیناویایی فقط به معنی منطقه‌ای از جهان که در آن زندگی می‌کنید نیست، بلکه به مفهوم طرز فکر، نوع رفتار با دیگران، طبیعیتی که شما را احاطه کرده و چیزهایی که برای آن‌ها ارزش قائلید هم هست. ما معتقدیم سبک زندگی اسکاندیناویایی طرحی برای ‌آینده بهتر در جهان ارائه می‌دهد، جهانی که فراموش کرده چه طور به صداهای ساکت‌تر گوش کند. یادداشتی از برند

اسکاندیناویسک