شی اند بلو لاندن

شی اند بلو لاندن

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : انگلستان
تعداد محصول : 32

ما دیدگاهی «بوتیکی» را در نظر می‌گیریم. دیدگاه بوتیکی به معنای اشتیاقی فردی است. به معنای توجه به جزئیات و کارِ دستی است. به این معنا که ما با دستان خود و با تعداد محدودی از افراد برگزیده -شامل استادکاران ماهر و صنعتگران عطر سنتی و اعلا- کار می‌کنیم.

بسیاری از عطرها بویی شبیه به هم دارند... فاقد اصالت و کمال هستند... به دلیل این حقیقت عجیب که چنین عطرهایی محصولات بی‌نام‌ونشانی هستند که در کارخانه‌ها و در مقیاس میلیونی تولید می‌شوند.

در شرکت شی اند بلو، دو عطرساز خلاق به نام‌های دوم د وِتا و جولی مس، رؤیای پاسداری از حرفه‌ی قدیمی و سنتی عطرسازی اعلا را در سر دارند. تعهد به ساخت عطرهای با کیفیت با حمایت از نسل جدیدی از استادکاران که با پرورش مهارت آن‌ها محقق می‌شود.

شی اند بلو به دنبال یافت مردان و زنانی هست که شکیبایی و مهارت‌های سنتی کار با گل‌ها، میوه ها و ادویه‌های واقعی را یاد گرفته‌اند. افرادی که تخصصی گرانبها را با تلاش و به آرامی به دست آورده‌اند.

استادکاران ماهر ساکن لندن اعم از خانم و آقا، روغن‌های معطر و تقطیری قیمتی را از شهر گرس تحویل می‌گیرند. آن‌ها در آتلیه‌ی عطر اعلای خود در شرق لندن، این روغن‌ها را با دمای مناسب در هم می‌آمیزند.

این مخلوط‌ها را برای مدتی بیش از سه ماه استراحت می‌دهند تا {به اصطلاح} رسیده شده و قوی و عمیق شوند. پس از این مدت آن را با دقت و با دست درون شیشه‌ی آبی دودی نفیسی می‌ریزند.

کار برداشت، توزین و تقطیر با دست و در سطحی از مراقبت، اشتیاق و دقت انجام می‌شود که تولید انبوه امکان رقابت با آن را ندارد.

شی اند بلو لاندن