سلیون

سلیون

تعداد محصول : 1

برند بزرگ ما، سلیون، از مواد خام وارداتی ساخته شده‌است، و گروهی از متخصصین در صنعت عطر فرانسه با تکنیکی پیشرفته آن را آماده کرده‌اند. علاوه‌بر‌این کمپانی‌های عطر و بوی فرانسوی و انستیتوهای تحقیق و توسعه بر آن نظارت داشته‌اند. آن‌ها با سبکی خاص خود، بر مُد برای تک تک افراد تأکید دارند و نیازهای مختلف افراد را به خوبی برآورده می‌کنند. هر محصول تصفیه شده‌است تا به کیفیتی عالی برسد. این نشان دهنده تلاش‌های خردمندانه و وسواس‌گونه همه اعضای کمپانی ماست. 

علاوه بر این، ما برای برندهای دیگر هم سفارش قبول می‌کنیم و خدمات کاملی، از ساخت فرمول گرفته تا حمل و ارسال کالاها، ارائه می‌دهیم. با تجربه زیادی که ما در زمینه رسیدگی به صدها قالب داریم، ترکیب موارد شخصی‌سازی شده‌ای که شما در ذهن دارید و طیف لوازم استاندارد ما، محصول منحصر به فردی را خلق خواهد کرد که برای آن نیاز به سرمایه گذاری زیادی برای ابزار و دستگاه‌های جدید نیست. ما یک مجموعه کامل هستیم، چون دستگاه مدرن ما تجهیزات و خط تولید اتوماتیک قالب‌گیری تزریقی، فلزکاری سرپوش و چاپ و روکش بطری را هم دارد، که گزینه‌های متعددی برای تزئین به شما پیشنهاد می دهد و کمک می‌کند تا به کلید‌های موفقیت دست یابید: کیفیت خوب، قیمت‌های قابل رقابت.

ایده مدیریت ما این است که هیچ ماده خام بی‌کیفیتی برای تولید فرستاده نشود و هیچ محصول بی‌کیفیتی از بازار بیرون فرستاده نشود. ما بر سر قولمان هستیم و تا آخر مسیر مسئولیتمان را می‌پذیریم. عقیده اصلی خدمات ما این است که فکر کنیم مشتری به چه فکر می‌کند، نگران چیزهایی باشیم که مشتری نگران آن‌هاست، و نیازهای مشتری را برآورده کنیم. محصولات با کیفیت، قیمت‌های خوب، و خدمات مؤثر به مشتریان کمک می‌کند تا بیشترین درصد ارزش را به دست آورند. 

جیارو (JIAROU) در بیش از بیست سال، با از خودگذشتگی حرفه‌ای، تجربه زیاد و پیشرفت پیوسته ، علاقه و استقبال مشتریان و تأیید و حمایت برند سلیون را به خود اختصاص می‌دهد. ما صمیمانه امیدواریم بتوانیم با حسن نیت با مشتریان داخلی و خارجی همکاری کنیم و به یک موقعیت بُرد-بُرد برسیم. یادداشتی از برند سلیون

سلیون