سنت بار

سنت بار

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : ایتالیا
تعداد محصول : 21

سنت بار در سال ۲۰۰۹ در چزنا متولد شد. از آن زمان  یک پروژه‌ی نوآورانه با الهام از عطر‌سازان هنرمند و در قلب زنده شهر بوده است: اینجا یک بارعطر است، مثل یک جواهر کوچک طراحی شده، با نورهای رنگین‌کمانی، موسیقی رترو و فنجان‌های قهوه ایتالیایی داغ. این بازار «محدود» ما یک هسته مخصوص دارد: سنت‌بار تولید عطر.

آن‌ها در آزمایشگاهی کوچک تولید می‌شوند، با موادی طبیعی و با کیفیت بالا و ۳۰٪ آن‌ها عطر است. دو خط تولید وجود دارد: آی کاراتری (I Caratteri) و یک خط بدون اسم، لاینی که فقط با اعداد مشخص می‌شود. 

آی کاراتری

لاین برای مردان و زنان که برای لذت و شادی ایجاد شده است. طیف محدودی از شش عطر: ایل سدوونت (Il Seduvente)، لنتریگانت (l’Intrigante)، ایل سلواتیکو (il Selvatico)، لونیپوتانت (l’Onnipotente)، ایل پرویبیتو (il Proibito)، للگانت (l’Elegante). ما از عاشقان عطر دعوت می‌کنیم تا پرفیوم مخصوص به خودشان را پیدا کنند. می‌توانید به طور غریزی از میان رگه‌های بوی گل‌ها، غذاها، ادویه‌ها و چوب‌ها انتخاب کنید.

اعداد

از ۱۰۰ تا ۱۱۱، بعد ۲۰۰، ۳۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰. هر رایحه مشخصه واضح مربوط به خودش را دارد: همه می‌توانند به یاد بیاورند، برانگیختن احساسات، زندگی در گذشته یا سفر. 

سنت بار