سارا جسیکا پارکر

سارا جسیکا پارکر

محور فعالیت : سلبریتی (فرد مشهور)
کشور : ایالات متحده
تعداد محصول : 12

سارا جسیکا پارکر بازیگر زن آمریکایی است که به خاطر نقش کری برادشاو در مجموعه تلویزیونی «س.ک.س و شهر» در کانال اچ‌بی‌اُ، و فیلم‌های بعدی‌اش مشهور شده‌است.

استایل شخصی پارکر، و شخصیت علاقه‌مند به مدِ نقشی که بازی کرد، منجر به این فرصت‌ شد تا مدل گپ شود، و یک خط تولید لباس برای خرده فروشی استیو و بری، که حالا از بین رفته است، راه بیاندازد. بعلاوه "کوتی" به این بازیگر- کسی که همه عمرش را عاشق عطر بوده و معروف بوده که چندین عطر را با هم استفاده می‌کند تا پرفیوم مخصوص به خودش را تولید کند- پیشنهاد فرصتی را داد تا یک عطر تولید کند. نتیجه این همکاری لاولی (Lovely) بود که در سال ۲۰۰۵ تولید شد. این رایحه مورد علاقه‌ی همه قرار گرفت، و در کمپین تبلیغاتی‌اش از صدا و تصاویر شخصی سارا جسیکا پارکر استفاده زیادی شد. این عطر در سال ۲۰۰۶ جایزه فیفی را برای بهترین کمپین تبلیغاتی ملی برد. 

موفقیت اولین محصول باعث شد تا همکاری ‌آن‌ها ادامه پیدا کند،‌ در سال ۲۰۰۷ کاوت (Covet) تولید شد، ترکیبی از سه رایحه که به هم می‌آیند -توآیلایت (Twlight)، داون (Dawn) و اِندلس۲۰۰۹ (Endless). تعداد محدودی از لاولی و کاوت، و جدیدترین محصولات، اِس‌جِی‌پی اِن‌وای‌سی (SJP NYC ) در سال ۲۰۰۹ و اِس‌جِی‌پی اِن‌وای‌سی پیور کِراش (SJP NYC Pure Crush) در سال ۲۰۱۱، همگی حاصل این همکاری بودند.

سارا جسیکا پارکر