پینایدر

پینایدر

شرکت مادر : پروفوم ایتالیا
کشور : ایتالیا
تعداد محصول : 9

در سال 1774، فرانچسکو پینایدر اولین فروشگاه خود را در فلورانس، ایتالیا افتتاح کرد، و کاغذ‌‌های اختصاصی حکاکی‌شدۀ دستی را تولید کرد که توسط صنعتگران محلی ساخته شده بودند. در قرن نوزدهم، پینایدر مجموعه اشیای رومیزی ظریف مانند خودکار، جوهر، پوشه و لوازم جانبی و محصولات چرمی را تولید کرد، که در فلورانس توسط استادان ارشد ساخته شده است. هنگامی که فلورانس پایتخت ایتالیا شد، پینایدر اولین راهنماهای رسمی شهر را چاپ کرد. پس از آن، هنگامی که رم به پایتخت پادشاهی تبدیل شد، خانواده ساویو از پینایدر خواستند که فروشگاه جدیدی در شهر ابدی برای رفع نیاز‌‌های خانواده سلطنتی باز کند.

در قرن بیستم، پینایدر به لطف حمایت فرمانروا، چهره‌‌‌های عمومی، هنرمندان و شخصیت‌‌‌های تجاری در تمام شهر‌‌های جهان حضور یافت. امروزه، پینایدر برند با ارزش جهانی است، که در طول قرن‌‌‌ها روش‌‌‌های سنتی پینایدر را حفظ کرده است. در سال 2001 و 2009، پینایدر توسط دولت ایتالیا به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان رسمی اجلاس جی8 انتخاب شد، که ابتدا در ژنو و سپس در آکیلا، ایتالیا برگزار شد،.

در حال حاضر، پینایدر هفت فروشگاه اصلی و حدود 120 خرده‌فروشی در ایتالیا و یک فروشگاه اصلی در شانگ‌‌های چین دارد و کالا‌‌های خود را در بهترین فروشگاه‌‌‌های دنیا توزیع می‌‌‌کند.

پینایدر