فیلاسفی

فیلاسفی

محور فعالیت : لوازم آرایشی
شرکت مادر : کوتی
کشور : ایالات متحده
تعداد محصول : 54

فیلاسفی، که توسط کریستینا کارلینو در سال 1996 تأسیس شد، یک برند آرایشی است که در زمینه مراقبت از پوست، مراقبت از بدن و عطر فعالیت می‌‌‌کند. در سال 2010، این شرکت موافقت کرد با شرکت کوتی همکاری کند. این شرکت از فناوری‌‌‌های نوین و علوم به منظور توسعۀ محصولات زیبایی در دسترس و با کیفیت بسیار بالا استفاده می‌‌‌کند. این محصولات الهام‌گرفته از باور کریستینا کارلینو به معجزه و زیبایی و کنجکاوی بی‌پایانش است. کرم صورت فیلاسفی «امید در شیشه» پرفروش است که اثربخشی آن از لحاظ علمی اثبات شده است و به کاهش چین و چروک کمک می‌‌‌کند و باعث جوان‌تر شدن پوست می‌‌‌شود و حتی توسط جراحان پلاستیک نیز توصیه می‌‌‌شود.

محصولات معطر حمام و مجموعۀ آرایش آنها به همان اندازه موفقیت‌آمیز هستند. مجموعه محصولات مراقبت از بدن نوزادان برای بسیاری از زنانی مفید بوده است که محصولات باکیفیت مراقبت از پوست را برای نوزادان خود ترجیح می‌‌‌دهند. خط تولید عطر متشکل از چندین عطر زنانه و چند عطر یونیسکس و عطرهای مردانه محبوبیت زیادی پیدا کرده است. کریستینا می‌‌‌گوید عطرها نه تنها باید بوی خوبی داشته باشند، بلکه باید حس خوبی هم بدهند. "آمن"، نوعی عطر مردانه، با استفاده از رایحه‌‌‌های مرکبات، چای و ادویه بر مبنای چوبی و مشکی ساخته شده است. "لمون"، رایحه یونیسکس با مرکبات فراوان.

عطر گلی بیبی گریس یادآور بوی پوست کودک است. فالینگ این لاو، عطر دیگری برای زنان، رایحۀ شیرین انواع توت را دارد. نسخه 2011 یو آر دیواین عطر سبک گل‌‌‌ها و مرکبات است. یکی از پرفروش‌ترین عطر‌‌های این مجموعه امیزینگ گریس است، که شامل رایحه‌‌‌های برجستۀ فریزیا، سیب سبز، گل رز، مرکبات، یاس و عود است. نسخه محدود تابستانی سامر گریس از سال 2011 با استفاده از رایحه‌‌‌های گل ساخته شده است.

با رایحه‌‌‌های شیرین گل‌‌‌ها و انگورفرنگی سیاه، عطر گلی آنکاندیشنال لاو بسیاری از عطردوستان را غافلگیر کرده است.

فیلاسفی