پرفیومرز ورکشاپ

پرفیومرز ورکشاپ

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : ایالات متحده
تعداد محصول : 59

از سال 1970، پرفیومرز ورکشاپ در تجارت مدرن عطرسازی پیشگام بوده است. اولین شرکتی که عطرسازی را در مقیاس وسیعی ایجاد کرد، راه را برای برند‌‌‌های بوتیک امروزی هموار کرد و بازار‌‌های جدیدی را پدید آورد. پرفیومرز ورکشاپ، با ساخت عطر‌‌های افسانه‌ای از جمله تی رز و خانواده عطر‌‌های SAMBA، که 60 سال روی هم محصولات پرفروشی بودند، و اکنون Zipped Man، هم به مشتریان پرستیژ بالا و هم انبوه مردم، با هر قیمتی، خدمت‌رسانی کرده است.

پرفیومرز ورکشاپ اینترنشنال شرکت خصوصی با توزیع جهانی است. دفتر مرکزی شرکت در نیویورک واقع شده است. 

در سال 1970، پس از ده سال یاد گرفتن از افسانه‌‌‌هایی همچون چارلز ریونسون و لئونارد لودر، دونالد باکنر با همسرش گان پرفیومرز ورکشاپ را تشکیل داد. پرفیومرز ورکشاپ، با داشتن چشم‌انداز ایجاد شرکت جدیدی با ویژگی و شخصیت حاکی از جنبش زیرزمینی، متولد شد. باکنر فکر می‌‌‌کرد که مصرف‌کننده برای ساختارزدایی تجارت عطر آماده بود. اولین موفقیت آن پیشخوان بلومینگدیل بود که ایدۀ استفاده از روغن‌‌های اسانس، پایۀ اصلی فرهنگ جوانان و هیپی، را تغییر داد، و به‌عنوان محصول لوکس ساخته شد. اولین مفهوم عطر سفارشی در صنعت بود. پرفیومرز ورکشاپ به مشتری امکان ایجاد رایحه شخصی خود را در انواع مختلف رایحه داد. در بسته اصلی و ساده آن، این فرصت عطر سفارشی برای اولین بار مشتریان را توانمند کرد و شرایط را برای بسیاری از برند‌‌‌های بوتیک و جاویژۀ امروزی در بسیاری از بازار‌‌های جهانی فراهم کرد. 

در اواخر دهه 1970، این شرکت روغن اسانس پرفروش خود را به خط تولید عطر سنتی‌تری تبدیل کرد که می‌‌‌توانست هزاران پیشخوان عطر در ایالات متحده و در سراسر جهان را به فروش برساند، به‌جای آنکه توزیع محدودی فقط در پیشخوان‌‌‌های عطر سفارشی پرفیومرز ورکشاپ داشته باشد. عطر جادویی تی رز چند سال در همه جا مورد علاقه بود و به عطر «کلاسیک» فوری تبدیل شد. پرنسس گریس موناکو ... کاترین دنو ... پرنسس دایانا ... نیکول کیدمن – فهرست طرفداران تی رز پایانی ندارد. داستان‌‌‌های آن پر از افسانه‌‌‌های عطر است. پرفیومرز ورکشاپ شمارش را از دست داده است، اما احتمالاً 55 تا 60 میلیون بطری تی رز فروخته شده است.

پرفیومرز ورکشاپ