روشاس به عنوان خانه مد فرانسوی در سال 1925 توسط مارسل روشاس تأسیس شد. از سال 1925 تا سال 1953، هنگامی که بخش اوت کوتور تعطیل شد، مارسل روشاس پوشاک زنان را به سبک آینده‌نگرانه‌ طراحی کرد و همچنین از ظرافت‌‌‌های زنانۀ سنتی بهره گرفت. با پیش‌بینی نیاز‌‌های زنان مدرن در اوایل تا اواسط قرن بیستم، روشاس اولین کسی بود که کت و دامن 3/2 طول با جیب طراحی کرد. همچنین لباس «پری دریایی» را طراحی کرد، که همچنان الهام‌بخش طراحی‌‌‌های لباس زنان امروزی است. 

این شرکت در سال 1934 محصولات خود را گسترش داد و با عرضۀ سه عطر آونیو ماتیکنون، ار جون و اودیس وارد صنعت عطر شد. این عطرها در طول جنگ جهانی دوم از بازار خارج شد، اما معروف‌ترین عطر این شرکت، کلاسیک فم، در سال 1943 عرضه شد و چند سالی است که جزو عطرهای پرفروش است. اولین عطر مردانۀ این شرکت، موستاش، در سال 1949 به بازار عرضه شد.

بخش عطر و لوازم آرایشی روشاس موفقیت بزرگی بود، و مارسل روشاس در سال 1953، قبل از اینکه در سال 1955 فوت کند، بخش اوت کوتور را تعطیل کرد. همسر جوان روشاس، هلن، که در زمان فوت روشاس فقط 30 سال داشت، اکنون که عطر تمرکز اصلی شرکت است، کنترل شرکت را در دست گرفت و خانه روشاس را به یک شرکت چند میلیون دلاری تبدیل کرد و آن را در سال 1971 فروخت.

رئیس این شرکت در اواخر قرن بیستم چندین بار تغییر کرد. هلن روشاس حتی از سال 1984 تا 1989 به عنوان مشاور به شرکت بازگشت. پروکتور اند گمبل این شرکت را در سال 2003 خرید، و دوباره بخش مد را به سرپرستی الیویه تیسکنس از سال 2003 تا 2006 راه‌اندازی کردند. پس از دو سال وقفه، شرکت بار دیگر در سال 2008 تحت سرپرستی فعلی خلاق خود، مارکو زنینی، بخش مد را راه‌اندازی کرد.

عطرها همچنان مهم‌ترین محصول برند روشاس هستند، و روشاس از سال 2008 عطرساز داخلی خودش، ژان میشل دوریز، را به خدمت گرفته است. 


متخصصان و طراحان :

ژان میشل دیوریز , ژاک کاوالیه , میشل آلمیراک , نیکلاس بیولی , آمندین مری , گای رابرت , موریس روسل , آن فلیپو , ناتالی گریس گتو , سونی کونستنت , شیامالا میزندیو , نادج لو گارلونزک , ناتالی گراسیا ستو , برونو ایوانوویچ

Muse de Rochas-روشاس میوز دی روشاس (روشاز موس)

ROCHAS

Muse de Rochas

icon زنانه
ناموجود
Eau Sensuelle-روشاس او سنسوال (روچاس او سنسوله)

ROCHAS

Eau Sensuelle

icon زنانه
ناموجود
rochas Absolu-روشاس ابسولو

ROCHAS

rochas Absolu

icon زنانه
ناموجود
Rochas Aquaman-روشاس اکوامن

ROCHAS

Rochas Aquaman

icon مردانه
ناموجود
Aquawoman-روشاس اکوا وومن

ROCHAS

Aquawoman

icon زنانه
ناموجود
Eau de Rochas-روشاس ادو روشاس

ROCHAS

Eau de Rochas

icon زنانه
ناموجود
Lui Rochas-روشاس لویی روشاس

ROCHAS

Lui Rochas

icon مردانه
ناموجود
Madame Rochas-روشاس مادام روشاس

ROCHAS

Madame Rochas

icon زنانه
ناموجود
Rochas man-روشاس مردانه

ROCHAS

Rochas man

icon مردانه
ناموجود
Rochas Secret-روشاس سکرت

ROCHAS

Rochas Secret

icon زنانه
ناموجود
Tocade-روشاس توکد

ROCHAS

Tocade

icon زنانه
ناموجود


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.