شرکت صنایع عطر رصاصی با مسئولیت محدود (LLC)، تجارتی خانوادگی در دبی است که در سال 1979 توسط فردی آرمانگرا به نام عبدالرزاق کالسکار پایه گذاری شد.

رویای او اکنون توسط شش پسرش به پیش برده میشود که هر یک موظف به انجام وظیفهای خاص بوده اما در مجموع در صدد دستیابی به هدف اصلیشان یعنی رشد برند هستند.

این شرکت در طول بیش از چهار دهه توانسته بنیانی محکم از قدرت کارآفرینانه و پیشرو را ایجاد کرده و برخی از بهترین و خاصترین عطرها را تولید کند که شهرت آنها در زمینه کیفیت، لوکس بودن و ظرافت جهانی شده است. امروزه رساسی از جمله سرشناسترین شرکتهای عطر در امارات متحده عربی است که در بازار جهانی نیز فعالیت میکنند. خطوط تولید عطر شرقی و غربی رصاصی از مقبولیت و ارجحیت گستردهای در میان پایگاه مشتریان بزرگی در سراسر جهان برخوردار است.

رصاصی فورا پس از شکلگیری، مفهوم عطرفروشی تک برند و اختصاصی را ترویج داد -ابتکاری که به شکلی گسترده در صنعت خرده فروشی منطقه ای عطر فراگیر شد. این فروشگاه به لحاظ استراتژیک دقیقا در قلب شهر دبی واقع شده است.

موفقیت ماندنی او یعنی « بلو لیدی» سنگ محک بینظیری بود- پرچمدار روح رصاصی در حوزه عطر.
رصاصی با معرفی عطرهای مشرقی خود که فورا مورد پذیرش قرار گرفت و وفاداری مصرف کنندگان منطقه ای همراه با شناخت رصاصی به عنوان عطرشناس متخصص موفقیت بزرگتری را تجربه کرد. 

ظرافت، کیفیت، رقابتی و خلاقانه بودن مترادف هایی برای رصاصی است. در طی چندین دهه گذشته رصاصی همچنان نسبت به علت وجودی خود یعنی خلق بهترین عطرها متعهد است که کیفیت و پیچیدگی و همچنین تسلط کامل بر هنر مخلوط کردن مواد معطر را بهینه میسازد. تلاش برای کامل شدن در هنر عطرسازی، امکان تغییر این کسب وکار خانوادگی کوچک با شروع ساده به یکی از مدرنترین صنایع منطقهای را فراهم کرده است که در معرض دید جهانی قرار دارد. رصاصی به عنوان صنعت منطقه ای با رشد مثبت و بسیار زیاد خود از لحاظ اعتبار در خط مقدم رشد، خلاقیت و تغییر از صنعت عطر منطقه ای به یک صنعت شدیدا در حال رشد قرار گرفته است. 

رشد شدیدا در حال افزایش رصاصی به لحاظ جغرافیایی شامل 165 فروشگاه در مراکز خرید معروف و بازارهای اصلی در GCC( امارات متحده عربی، عربستان سعودی، عمان، کویت، بحرین و قطر) است که به زیبایی طراحی شده اند. محصولات رصاصی از طریق شبکه توزیع قوی که توسط پیشرفته ترین کارخانه تولیدی در منطقه آزاد جبل علی در دوبی حمایت میشود به بیش از 60 کشور دنیا صادر میشود.


Al Wisam Day-رساسی ال وسام دی

Rasasi

Al Wisam Day

icon مردانه
994,000 تومان
Blue For Men-رساسی بلو فور من  مردانه

Rasasi

Blue For Men

icon مردانه
282,000 تومان
Catherine-رساسی کاترین

Rasasi

Catherine

icon زنانه
259,000 تومان
Chastity Men-رساسی چستیتی مردانه

Rasasi

Chastity Men

icon مردانه
297,000 تومان
Chastity Women-رساسی چستیتی زنانه

Rasasi

Chastity Women

icon زنانه
266,000 تومان
Innocence-رساسی اینسنس (اینوسنس)

Rasasi

Innocence

icon مردانه - زنانه
258,000 تومان
Secret-رساسی سکرت

Rasasi

Secret

icon زنانه
266,000 تومان
Ambition-رساسی آمبیشن

Rasasi

Ambition

icon زنانه
ناموجود
Bent Al Ezz Hana-رساسی بنت آل اِز هانا

Rasasi

Bent Al Ezz Hana

icon زنانه
ناموجود
Bent Al Ezz Nabah-رساسی بنت آل اِز نباه

Rasasi

Bent Al Ezz Nabah

icon زنانه
ناموجود
Bent Al Ezz Nadiyah-رساسی بنت آل اِز نادیاه

Rasasi

Bent Al Ezz Nadiyah

icon زنانه
ناموجود


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.