پلیس خانه مد ایتالیایی است که در سال 1983 تأسیس شد. در ابتدا، این برند قبل از عرضۀ سایر خطوط تولید، عینک آفتابی زنانه و مردانه می‌‌‌فروخت. امروزه، پلیس همۀ انواع عینک، جواهرات و ساعت، لوازم جانبی مانند کمربند و البته عطر می‌‌‌فروشد. اولین عطر این خانه در سال 1997 به بازار عرضه شد. این عطر، با رایحه‌‌‌های تازه، گلی، چوبی و مشکی اغلب پلیس ارجینال خوانده می‌‌‌شود. 

این عطر به موفقیت مالی تبدیل شد و این شرکت در سال 2003 جفت عطر جدیدی به نام Police Naked Pour Femme و Police Naked Pour Homme ارائه کرد. در حالی که خطوط جدید محصولاتی به سبد خرید برند اضافه شد، چندین عطر جدید در کنار مجموعه لوازم جانبی در سال‌‌های بعد تهیه و عرضه شدند. در سال 2006، پلیس بی-کول عرضه شد. این عطر از رایحه‌‌‌های معطر، ادویه‌دار، گیاهی و چوبی تشکیل شده است که در عین حال خاصیت گرم و خنکی را ایجاد می‌‌‌کنند. پلیس کارائیب، رایحه‌ای از گل و میوه برای زنان با رایحه‌‌‌‌های تازه، شاد، پرشور و شیرین، در سال 2007 به بازار عرضه شد.

هنگامی که چهار عطر جدید در سال 2008 ارائه شد، خلاقیت افراد در پس این برند به اوج جدیدی رسید. Police Wings Pour Homme، عطر مردانه، ترکیب شیرین و شرقی است که با استفاده از رایحه‌‌‌های گیاهی و ادویه‌ای ساخته شده است. جفت معطر دیگری به‌نام Pure Man و Pure Woman در همان سال عرضه شدند. سومین عطر مردانه که در سال 2008 به بازار آمد عطر چوبی و معطر پلیس فریدوم بود. 

در سال 2009، عطر زنانه گلی-میوه‌ای Police Pure London Femme و عطر‌‌های شرقی، چوبی و تند Police Pure Police London Homme عرضه شد. پلیس گلد وینگز، که پس از عطرهای موفق وینگز سال 2008 برای مردان، در سال 2010 عرضه شد. در سال 2011، عطر‌‌های بیشتری از متخصص عینک آفتابی و لوازم جانبی ایتالیایی عرضه شد. پلیس دارک وومن، یک عطر عجیب از گل‌‌‌های شرقی، پلیس پیور نیویورک وومن و پلیس پیور نیویورک مَن، و نسخه ویژه پلیس تیتانیوم وینگز همگی در طول سال 2011 عرضه شدند.

چندین چهره مشهور، از جمله ستاره‌‌‌هایی مانند بروس ویلیس و قهرمان فوتبال ایتالیا پائولو مالدینی، کالا‌‌های پلیس را خریداری کرده‌اند.


متخصصان و طراحان :

سلین ریپرت , پیر کنستانتین گراس , اولیویه پسکاکس , متیلد بیجیوئی , درام

Police Exotic-پلیس اکسوتیک

POLICE

Police Exotic

icon زنانه
654,000 تومان
Police Forbidden for Man-پلیس فوربیدن مردانه

POLICE

Police Forbidden for Man

icon مردانه
569,000 تومان
The Sinner for men-پلیس د سینر مردانه

POLICE

The Sinner for men

icon مردانه
601,000 تومان
To Be Camouflage-پلیس تو بی کاموفلانج

POLICE

To Be Camouflage

icon مردانه
562,000 تومان
To Be The King for men-پلیس تو بی د کینگ مردانه

POLICE

To Be The King for men

icon مردانه
586,000 تومان 494,000 تومان
To Be The Queen for women-پلیس تو بی د کوئین زنانه

POLICE

To Be The Queen for women

icon زنانه
586,000 تومان 494,000 تومان
Frozen-پلیس فروزن

POLICE

Frozen

icon مردانه
668,000 تومان
Police Legend for Man-پلیس لجند مردانه

POLICE

Police Legend for Man

icon مردانه
ناموجود
Police Icon-پلیس ایکون

POLICE

Police Icon

icon مردانه
ناموجود
Icon Gold-پلیس ایکون گلد

POLICE

Icon Gold

icon مردانه
ناموجود
Icon Intense-پلیس ایکون اینتنس

POLICE

Icon Intense

icon مردانه
ناموجود


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.