مرتب سازی بر اساس :

ناتیکا برند پوشاک و اثاثیۀ آمریکایی است که در سال 1983 توسط طراح دیوید چو تأسیس شد. این برند از مجموعۀ لباس مردانه به سمت پوشاک زنان، کودکان، لوازم جانبی، کالا‌‌های خانگی و مبلمان توسعه یافته و به یک برند سبک زندگی آمریکایی تبدیل شده که مظهر سبک زندگی ورزشی و پرماجرای آمریکایی است.

ناتیکا نام خود را از کلمه لاتین نوتیکوس، به معنای «کشتی» گرفته است. آرم متمایز این شرکت شبیه بادبان سه‌گوشه است. بسیاری از محصولات این شرکت از نقوش دریایی یا فضای باز برخوردار هستند و نوارها و اسامی اقیانوسی دارند و بسیار از رنگ آبی استفاده می‌‌‌کنند. کمپین‌‌‌های تبلیغاتی ناتیکا اغلب در قایق‌ها، کشتی‌‌‌ها یا ساحل دریا راه انداخته می‌‌‌شوند.

ناتیکا در سال 1984 به شرکت پوشاک نیویورکی استیت-او-مین فروخته شد، که پس از آن نام نوتیکا را به عنوان شناسۀ شرکت خود برگزید. در سال 2003، وی‌اف کورپوریشن، یک شرکت پوشاک آمریکایی که در زمینۀ پوشاک برند تخصص دارد، شرکت ناتیکا را خریداری کرد.

نوتیکا با کوتی برای عرضۀ عطر‌‌های زنانه و مردانه شریک شد. اولین عطر، ادکلن ناتیکا برای آقایان، در سال 1992 عرضه شد. بسیاری از عطرها به رنگ آبی (یا بسته‌بندی آبی)، با آرم بادبان سه‌گوشه و نام و رایحۀ آبی، هستند.


متخصصان و طراحان :

هری فریمونت , موریس روسل , پاتریکا بیلودیا , میشل مین

Nautica Voyage-نوتیکا وویاژ (ناتیکا وویاج)

NAUTICA

Nautica Voyage

icon مردانه
574,000 تومان 443,000 تومان
Nautica Voyage N-83-نوتیکا وویاژ ان-83

NAUTICA

Nautica Voyage N-83

icon مردانه
574,000 تومان 470,000 تومان
Nautica Voyage Sport-نوتیکا وویاژ اسپرت

NAUTICA

Nautica Voyage Sport

icon مردانه
633,000 تومان 567,000 تومان


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.