مرتب سازی بر اساس :

لووه یک برند اسپانیاییِ لباس و محصولات لوکس است که در مادرید قرار دارد. در سال ۱۸۴۶ ، گروهی از استادکاران چرم دور هم جمع شدند تا مغازه‌ای در منطقه تجاری مادرید باز کنند و از آن موقع این کمپانی را تأسیس کردند. در سال ۱۸۷۲، انریکه رزبرگ لووه، یک استادکار چرم آلمانی که عاشق فرهنگ اسپانیایی بود، به مادرید آمد و شروع به کار با استادان مادرید کرد تا این برند را راه‌بیاندازند. تا سال ۱۸۹۲، اعتبار لووه به عنوان بهترین مزون محصولات چرمی در مادرید تثبیت شده‌بود. 

در سال ۱۹۰۵، لووه به عنوان تأمین‌کننده‌ی رسمی کاخ سلطنتیِ آلفونسوی دوازدهم، انتخاب شد. رشدش در اسپانیا با بازگشایی مغازه دومش در بارسلونا همراه شد. در سال ۱۹۲۳ مغازه‌های بیشتری باز شدند، و در سال ۱۹۳۴ نوه‌ی لووه، انریکه لووه کنپ،‌تجارت را در دست گرفت و به گسترش کمپانی ادامه داد. 

در سال ۱۹۴۵، کمپانی اولین مدل کیف مکعبیِ چرمش را ساخت و از آن زمان به خارج از کشور هم عزیمت کرد. این مدل محصول مشخصه‌ی کمپانی، و منجر به  رشد آن در دهه‌ی ۱۹۶۰ شد.

در دهه‌ی ۱۹۷۰ اولین خط تولید پوشاک آماده ی زنانه راه‌اندازی شد، و طراحان متمایزی مثل کارل لاگرفلد، جورجیو آرمانی و لورا بیاجیوتی برای این برند طراحی می‌کردند. محصولات ابریشمی و زیورآلات متمایز لووه هم در دهه‌ی ۱۹۷۰ توسعه یافتند، و کمپانی اولین یورشش را به حیطه‌ی عطر انجام داد.

اولین عطر کمپانی ال دو لووه (L de Loewe) زنانه بود که در سال ۱۹۷۲ معرفی شد. اولین عطر مردانه لووه لووه (Loewe Loewe) بود که از سال ۱۹۷۴ شروع به کار کرد.

یکی از پول‌سازترین بازارها برای لووه، بازار آسیا است، که اولین مغازه‌ی آن در سال ۱۹۷۶ در ژاپن بازگشایی شد. امروزه لووه هنوز بیش از ۳۵ مغازه‌ی فعال در ژاپن دارد. 

در سال ۱۹۸۷، کمپانی با شرکت خوشه‌ای LVMH شریک شد و راه را برای توسعه بیشتر بین‌المللی باز کرد. در سال ۱۹۹۶، LVMH رسماً مدیریت کمپانی را برعهده گرفت و نارسیسو رودریگز را به عنوان طراح مجموعه‌ی پوشاک زنانه‌ی لووه انتخاب کرد. در سال ۲۰۰۸ استوآرت وورس مدیر نوآوری لووه شد.

لووه به ارائه‌ی عطر از طریق LVMH ادامه داد. ایر لووه (Aire Loewe) ۱۹۸۵ هنوز یکی از محبوب‌ترین عطرها در بازار اسپانیا است. 


متخصصان و طراحان :

امیلیو والروز , کارلوس بنایم , ایو کاسر , سلین برل

7Anonimo-لووه 7 آنونیمو ( لووه سون )

LOEWE

7Anonimo

icon مردانه
1,394,000 تومان
Loewe 7-لووه 7 ( لووه سون )

LOEWE

Loewe 7

icon مردانه
1,283,000 تومان
Quizas Seduccion-لووه کویزاس سداکشن

LOEWE

Quizas Seduccion

icon زنانه
1,600,000 تومان 1,335,000 تومان
Quizas, Quizas, Quizas-لووه کویزاس کویزاس کویزاس

LOEWE

Quizas, Quizas, Quizas

icon زنانه
1,400,000 تومان 1,190,000 تومان
Quizas, Quizas, Quizas Pasion-لووه کویزاس کویزاس کویزاس پشن

LOEWE

Quizas, Quizas, Quizas Pasion

icon زنانه
1,400,000 تومان 1,170,000 تومان
Esencia pour Homme Eau de Parfum-لووه اسنسیا پور هوم ادو پرفیوم

LOEWE

Esencia pour Homme Eau de Parfum

icon مردانه
1,833,000 تومان 1,551,000 تومان
Solo Loewe Origami-لووه سولو لووه اوریگامی

LOEWE

Solo Loewe Origami

icon مردانه
1,686,000 تومان 1,327,000 تومان


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.