لاپرلا («مروارید») یک برند ایتالیایی طراحی لباس زیر است که در سال ۱۹۵۴ در بولونیا باز شد. لاپرلا آدا ماسوتی از با استفاده مهارت‌ش در دوخت کُرست، اولین بوتیکش را باز کرد و اسم جعبه جواهری را که طراحی‌های کمپانی در آن‌جابه‌جا می‌شدند، و آستر مخمل قرمز داشت، بر روی آن گذاشت. 

وجه تمایز کمپانی در استفاده از پارچه های لوکس مثل گیپور لیور، یک گیپور ظریف بافت مخصوص که ماشین‌های بافندگیِ آنتیک آن را تولید می‌کنند، و تکنیک‌های دوخت سنتی ایتالیایی مثل فراستاگیلو، یک تکنیک فلورانسی تزئین خاتم کاری شده، است. این کمپانی چند طراحی مشخصه دارد که طی سال‌ها تولید شده‌اند، یکی از آن‌ها ترای‌انگل برا (Triangle Bra) است که اولین بار در دهه ۱۹۷۰ ارائه شد. 

علاوه بر این در دهه ۱۹۷۰ کمپانی لباس شنا هم تولید کرد و موفقیتش را در زمینه لباس‌زیر لوکس گسترش داد.  در دهه ۱۹۸۰، یک خط تولید لباس زیر دیگر به اسم مالیزیا (Malizia) به مجموعه لاپرلا پیوست، تا یک بازار فروش جوانانه‌تر و سرحال‌تر به دست آورند.

اولین عطر لاپرلا، که حالا به آن «اوریجینال لاپرلا» (Original La Perla) می‌گویند، در سال ۱۹۸۶ معرفی شد، در بطری‌ای پر پیچ و خم که یادآور فرم بدن زنانه بود. تا دهه ۱۹۹۰، لاپرلا هم در داخل و هم درسطح بین‌المللی رشد کرد، و بوتیک‌هایی در پایتخت‌های مد دنیا، میلان و پاریس، راه انداخت. لا پرلا در سال ۲۰۰۲ اولین مجموعه زنانه پوشاک آماده را راه‌اندازی کرد. 

در ادامه سنت‌های لوکس مزون، این مجموعه برای طراحی‌هایش از ویژگی‌های مد زنانه، مثل ابریشم و شیفون، و گل‌دوزی‌های ظریفی که مشخصه لباس‌زیرها بود، استفاده کرد. لاپرلا در سال ۲۰۰۳، با معرفی لاپرلا بلک لیبل (La Perla Black Label)، که تمرکزش مستقیماً بر روی اغوا کردن و جاذبه جنسی بود،  وجه متمایزی از خودش را نشان داد. 

در سال ۲۰۰۸، گروه سرمایه‌گذار جی‌اچ پارتنرز در سان‌فرانسیسکو، لاپرلا را خریدند. عطرهای لاپرلا با شراکت موریس پروفومی تولید شدند. 


متخصصان و طراحان :

فرانسواس کارن , فرمنیچ , هونورین بلانک

Divina-لاپرلا دیوینا

LA PERLA

Divina

icon زنانه
600,000 تومان
J'Aime-لاپرلا جایم

LA PERLA

J'Aime

icon زنانه
835,000 تومان
La Perla In Rosa-لاپرلا این رزا

LA PERLA

La Perla In Rosa

icon زنانه
ناموجود
Divina Gold Edition-لاپرلا دیوینا گلد ادیشن

LA PERLA

Divina Gold Edition

icon زنانه
ناموجود
J'Aime La Nuit-لاپرلا جایم لانویت

LA PERLA

J'Aime La Nuit

icon زنانه
ناموجود
J'Aime Les Fleurs-لاپرلا  جایم لس فلور

LA PERLA

J'Aime Les Fleurs

icon زنانه
ناموجود
J'Aime Elixir-لاپرلا جایم  الکسیر

LA PERLA

J'Aime Elixir

icon زنانه
ناموجود
Divina EDP-لاپرلا دیوینا ادو پارفوم

LA PERLA

Divina EDP

icon زنانه
ناموجود
J'Aime Gold Edition-لاپرلا جایم گلد ادیشن

LA PERLA

J'Aime Gold Edition

icon زنانه
ناموجود


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.