نیکول ماتر در سیبیو کشور رومانی به دنیا آمد و در سنین جوانی برای فرار از حکومت خودکامه کمونیست با خانواده اش به ایالات متحده مهاجرت کرد. پس از مدت کوتاهی والدین نیکول با افتخار شهروند آمریکا شده آزادی تازه یافته خود را جشن گرفتند؛ آنها با نشان دادن سعادتمندی خود به نیکول از زندگی در جامعه ای آزاد که در آن به رویاها بها داده می شد و امکان محقق کردن انها فراهم بود خوشحالی خود را به نیکول ثابت کردند. او پس از چندین سال کار و کسب دانش و تجربه از غول های مالی بار دیگر کسب و کار خود را این بار در حوزه محصولات آرایشی آغاز کرد. 

خانم نیکول مارتر شروع به اکتشاف حوزه ای جدید در دنیای عطرسازی کرد. او در این صنعت با بهترین بهترین ها مواجه شد و خود را در سنت و میراث عطرسازی غرق کرد. او تصمیم گرفت تا علاقه ذاتی خود به تعالی را در راستای خلق محصولی شکوهمند کرده و به هنری که مورد عشق و احترامش بود جانی دوباره ببخشد. او با ایجاد ترکیبی ظریف از مهارت خود و فناوری روز در تولید عطر و بسته بندی بی همتا از نظر زیبایی و تمایز به این هدف نائل شد. به لطف روحیه رویاپرداز نیکول ماتر و خانه عطرسازی او، House of Sillage، با داشتن حس قوی از شکوه و بزرگی حضور جدیدی در بازار را دارا می باشد.
او می گوید : "همکاران ما در  هاوس آف سیلیج از جان خود مایه گذاشته اند تا در هنر عطرسازی به ترکیب کاملی از هنرمندی، مهارت، تحول، و نوآوری دست یابیم. محصولات ما هم از نظر بو و هم ظاهر بازتاب کننده ظرافتی جاودانی هستند که برای محترم ترین مشتریان طراحی شده اند."

متخصصان و طراحان :

مارک باکستون

Dignified-هاوس آف سیلیج دیگنیفاید

House Of Sillage

Dignified

icon مردانه
3,465,000 تومان 2,614,000 تومان
HoS N.003-هاوس آف سیلیج نامبر 003

House Of Sillage

HoS N.003

icon مردانه
3,267,000 تومان 2,268,000 تومان
The Classic-هاوس آف سیلیج د کلاسیک

House Of Sillage

The Classic

icon مردانه
ناموجود
The Formal-هاوس آف سیلیج د فورمال

House Of Sillage

The Formal

icon مردانه
ناموجود


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.