مرتب سازی بر اساس :

گروه زینو دیویدوف یک تجارت خانوادگی مستقر در سوئیس است که علاوه بر عطرهای با پرستیژ، عینک، کنیاک و قهوه، ساعتهای اختصاصی، نوشت ابزار و کالاهای چرمی‌ را برای مشتری های سطح بالا تولید می‌کند. دیویدوف متعهد شده است که از بهترین مواد اولیه موجود در جهان استفاده کند. از طراحی و الهام تا پیاده سازی - هدف ارائه کیفیت و قابلیت اطمینان حداکثری است. همه اینها بخشی از فلسفه کمال دیویدوف است. محصولاتی که دارای مارک دیویدوف هستند، باید بهترین کیفیت، شیوه و سبک زندگی مثبت را داشته باشند مانند خود بنیانگذار شرکت زینو دیویدوف. زینو دیویدوف (1906 - 1994)، یک نجیب زاده و با فرهنگ، با ذکاوت و متفکر بود، یک تاجر با درایت و مسافر مشتاق، که جهان را برای الهام گرفتن و جستجوی همیشگی کیفیت برتر جستجو می‌کرد. او به دنبال یک زندگی شاد بود و از لذت های ساده زندگی لذت می‌برد و آنها را با دوستان به اشتراک می‌گذاشت. تخصص، سرسختی و شهود او در‌ترکیب با شخصیت منحصر به فرد وی، او را شبیه به افسانه‌هاکرده بود.

امروزه، برند دیویدوف در سراسر جهان به عنوان یکی اهداف نهایی تمایز و انحصاری بودن شناخته می‌شود. کیفیت عالی و اصالت، دیویدوف را مترادفی برای تجملات جهانی می‌کند. میراث دیویدوف احساس منحصر بفرد از کیفیت و هنر زندگی است که در هر عطر دیویدوف منعکس می‌شود. از زمان عرضه اولین عطر در سال 1984، این برند به یکی از نمادین‌ترین برندهای عطر تبدیل شده است و از جمله موفق‌ترین عطرها تا کنون است.


متخصصان و طراحان :

آنتوان لی , پیر بوردن , پیر وارنیه , آلین استوری , بیاتریس پیکه , فرانسیس کرکجان , میشل آلمیراک , فرانسواس کارن , اورلین گیشارد , لوکاس سوزاک , برنارد النا , ژاک هاکلیه , اولیویه پشو , ناتالی لارسن , کریستوف رینود , ژان ژاک , اولیویه پسکاکس , ورونیک نیبرگ , فیلیپ بوستون , بنویست لاپزا , جولین راستکینت , مایا لورنات , الیونر مسنت , امیلی (بِویه)کوپرمن , آمندین مری , آنیک مناردو , ژروم دی مارینو

Adventure-دیویدف ادونچر

DAVIDOFF

Adventure

icon مردانه
899,000 تومان 719,000 تومان
Cool Water for Men-دیویدف کول واتر مردانه

DAVIDOFF

Cool Water for Men

icon مردانه
675,000 تومان 580,000 تومان
Silver Shadow-دیویدف سیلور شادو

DAVIDOFF

Silver Shadow

icon مردانه
675,000 تومان 545,000 تومان
Zino-دیویدف زینو

DAVIDOFF

Zino

icon مردانه
675,000 تومان 472,000 تومان
Hot Water-دیویدف هات واتر

DAVIDOFF

Hot Water

icon مردانه
620,000 تومان 548,000 تومان
Champion-دیویدف چمپیون

DAVIDOFF

Champion

icon مردانه
732,000 تومان 562,000 تومان
Leather Blend-دیویدوف لیدر بلند

DAVIDOFF

Leather Blend

icon مردانه - زنانه
1,686,000 تومان 1,367,000 تومان


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.