مرتب سازی بر اساس :
کلوهه یک خانه مد فرانسوی است که در سال 1952 توسط طراح گبی آگیون تاسیس شد. آگیون در سال 1945 در مصر به دنیا آمد و چند سال بعد کلوهه را راه اندازی کرد. آگیون به دلیل ابداع عبارت مد و مفهوم "prêt-à-porter" (که به معنای "پوشیدن لباس آماده" است) اعتبار زیادی دارد. بر خلاف لباس های شق و رق، رسمی‌ و دوخته شده با اندازه گیری های طراحان لباس دهه 50، کلوهه تصمیم به تولید لباس هایی نرم، پوشیدنی و متناسب از پارچه های لوکس و برای خرید "از قفسه" گرفت. این یک مفهوم انقلابی و تعیین کننده گرایش در مد آن زمان بود، و همچنین یک طرح ماندگار در صنعت مد.
آگیون تا زمانی که شرکت در سال 1985 فروخته شود در کنارش ماند. یک سری از طراحان معتبر از جمله کارل لاگرفلد و استل مک کارتنی در طول سالها با این شرکت همکاری کردند.
اولین عطر کلوهه، با نام کلوهه برای زنان، در سال 1975 رونمایی شد، یک کلاسیک ماندگار زنانه بود. کلوهه نارسیس این‌ ترکیب را برای دهه 1990 شیرین‌تر کرد. این شرکت با ارائه نسخه جدید کلوهه در سال 2008 که برای جذب زنان جوان با سلیقه مدرن طراحی شده بود توانست درخواست های معاصر را برای خود حفظ نماید. کلوهه عطرهایش را در همکاری با کوتی ارائه می‌دهد.

متخصصان و طراحان :

بتی بیوسه , میشل آلمیراک , آی اف اف , ناتالی گراچیا چتو , لویس ترنر , آن فلیپو , دومیتیل برتیه , سایدونی لانسیسر , مایلین آلران , کوئنتین بیش , آمندین مری

Nomade-کلوهه نومد

Chloe

Nomade

icon زنانه
2,494,000 تومان 1,610,000 تومان
Chloe-کلوهه

Chloe

Chloe

icon زنانه
1,342,000 تومان 1,088,000 تومان


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.