پارلی پرفیوم

پارلی پرفیوم

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : روسیه
تعداد محصول : 53

«پارلی» تولیدکنندۀ روسی عطر و لوازم آرایشی در بازار انبوه و میانه است. در مجموعه ما، طعم‌‌‌های کلاسیک و گرایش‌‌‌های بسیار مدرن مد عطر وجود دارد. شامپو، ضد شوره، ژل، کرم. عطر را با برند «پارلی» و محصولات را با برند شرکای شرکت خود تولید می‌‌‌کنیم. بازخورد قابل‌تحسین از محصولات ما کاملاً طبیعی است زیرا عطر‌‌های ما توسط عطرسازان معروف ساخته می‌‌‌شوند، که وارد تاریخ هنر عطر‌‌سازی جهان شده‌اند. با بزرگ‌ترین تولیدکنندگان ترکیبات عطر از فرانسه، سوئیس و آلمان همکاری می‌‌‌کنیم. ده سال پیش، تحت برند «پارلی» شروع به ساخت و فروش عطر کردیم. در سال 2015، عطر‌‌های پارلی جوایز معتبر مسابقه بین‌المللی عطر «جوایز عطر روسیه FIFI» را به دست آورد. ادو تویلت زنانه «آرامیس فلورال» جایزۀ حرفه‌ای «بهترین عطر سال» را در گروه MASS MARKET Femme دریافت کرد. ادو تویلت مردانۀ «BonAmi Noir celebration» جایزۀ «بهترین عطر سال» در دستۀ «بهترین ارزش» را دریافت کرد.

ساخت دستور تهیۀ محصول در یک آزمایشگاه علمی و تجربی منحصربه‌فرد انجام می‌‌‌شود. در مقیاس کوچک، آزمایشگاه کل چرخۀ تولید را تکرار می‌‌‌کند. از آن زمان تولید هر محصولی آغاز می‌‌‌شود. مطابق با نیازهای مشتری یا براساس روندهای موجود در بازار، دستور تهیه و ترکیب عطر توسط بخش بازاریابی انتخاب می‌‌‌شود. به نیاز‌‌های مشتریان حساس هستیم و به همین دلیل، گسترۀ خود را با لوازم آرایشی پوست افزایش می‌‌‌دهیم. تدوین دستور تهیه برای گروه‌‌های مختلف محصولات: شامپو، ضد شوره، ژل، کرم، ضد آفتاب و ... امکان‌پذیر است.

«پارلی» تیمی دوستانه و متحد از افراد همفکر، متخصصانی است که تجارت خود را دوست دارند و می‌‌‌شناسند. به‌لطف کار حرفه‌ای تیم، با طراحان پیشرو و تامین‌کنندگان مواد اولیه و قطعات ارتباط برقرار کردیم. بنابراین، مشتریان و شرکای ما خوشحال هستند که محصولات تولیدکنندۀ روسی را با قیمت مناسب دریافت می‌‌‌کنند. یکی از مؤلفه‌‌‌های همکاری مؤثر با مشتریان ما سیستم ذخیره‌سازی کاملاً سازمان‌یافته برای محصولات نهایی است. به لطف یک بانک اطلاعاتی دیجیتال، هر کارمند می‌‌‌تواند حرکت یک محصول را پیگیری کند. درخواست مشتریان در ظرف فقط 20 دقیقه پردازش می‌‌‌شود.

ایجاد مشارکت و گوش دادن به مشتریان در جدول مذاکره کلید فروش موفق است. هر کاری انجام دهیم، همیشه به نحوۀ همکاری راحت‌تر با شرکایمان فکر می‌‌‌کنیم. می‌‌‌توانیم کمی بیشتر از آنچه از ما انتظار دارید به شما ارائه دهیم. برگرفته از یادداشتی از برند

پارلی پرفیوم