او بوتیکاریو

او بوتیکاریو

محور فعالیت : لوازم آرایشی
کشور : برزیل
تعداد محصول : 467

او بوتیکاریو (کلمۀ پرتغالی باستانی برای «عطاری») یک شرکت آرایشی برزیلی است. این شرکت دومین شرکت بزرگ در این کشور پرجمعیت و بزرگ‌ترین فرانشیز لوازم آرایشی در جهان، با بیش از 2000 فروشگاه فقط در برزیل، به علاوه 438 پایانۀ فروش در ژاپن، فروشگاه‌‌‌هایی در آمریکای جنوبی و آمریکای مرکزی و نقاط فروشی در همه قاره‌‌‌های جهان، است.

این شرکت بزرگ در سال 1977 به عنوان داروخانه واحدی در شهر کوریتیبا شروع به کار کرد. این فروشگاه اولین عطر خود، آکوا فراسکا، را در سال 1979 عرضه کرد. تا سال 1980، اولین فرانشیز آن در برزیل افتتاح شد و تا سال 1982، او بوتیکاریو کارخانه اولش را افتتاح کرد. بیش از 500 فروشگاه تا سال 1985 افتتاح شد و این شرکت در سال 1986 به پرتغال گسترش یافت.

امروزه، این شرکت از طریق دفاتر شرکتی، کارخانه‌‌‌ها و شبکه‌‌‌های فرانشیز خود تقریباً 12 هزار نفر کارمند دارد.

خطوط گسترده محصولات او بوتیکاریو از تقریباً 500 قلم محصول تشکیل شده است، از جمله مراقبت از بدن، مراقبت از پوست، ضد آفتاب، مواد آرایشی، ادکلن‌‌‌های خوشبوکننده، دئودورانت ها، صابون‌‌‌ها و شامپوها. این شرکت گیاهان منطقه‌ای و اسانس‌‌‌های گیاهی را در بسیاری از محصولات خود، مانند آسای، کوپوآکو، موم کارنابا، گوارنا، بادام هندی و گل ساعتی ترکیب می‌‌‌کند. این شرکت همچنین علاقۀ انسان‌دوستانه و محافظه‌کارانه به زندگی گیاهان دارد. در سال 1990، بنیاد حفاظت از طبیعت او بوتیکاریو راه‌اندازی شد. این سازمان غیرانتفاعی از صدها پروژه محافظه‌کارانه از جمله تحقیق، آموزش و حفاظت از گونه‌‌‌های در معرض خطر حمایت مالی کرده است. این بنیاد همچنین از «برنامه حفاظت از مناطق طبیعی» پشتیبانی می‌‌‌کند، و تاکنون تلاش‌‌‌های آن بر جنگل‌‌های بارانی آتلانتیک در ایالت پارانا، که شرکت از این منطقه منشأ گرفته، متمرکز شده است.

او بوتیکاریو در سال 2006 با معرفی "لیلی اسنس" جهت جدیدی گرفت، که اولین ادوپارفوم شرکت بود. عطر‌‌های عرضه‌شده قبل از سال 2006 عمدتا ادکلن‌‌‌های سبک و طراوت‌بخش و EDT بود.

او بوتیکاریو