له مونارک

له مونارک

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : فرانسه
تعداد محصول : 5

یادداشتی از طرف برند: «مزون پاریسی لو مونارک، سفیر مطمئن عطرسازی پیشرفته فرانسوی است و در سال ۲۰۱۶ تأسیس شد. هر یک از پرفیوم‌های لو مونارک یک اثر هنری واقعی است: استثنایی، اصل، کمیاب، ناپایدار...

برای مزون ما نشان بهتری از پروانه معروف مونارک وجود ندارد. پروانه‌ای با زیبایی و جلال و جبورتی ناپایدار، که هزارها کیلومتر سفر می‌کند. مهاجرتی که همانقدر که باورنکردنی است تحسین‌برانگیز است.

به همین شکل، در تصویر جادویی که این پروانه ها ارائه می‌دهند، ‌لو مونارکِ پاریس سفیر جلال، زیبایی، کمیابی، و ناپایداری.است. 

مثل همه کارهای هنری دریت و حسابی دیگر، عطرهای له مونارک منحصر به فرد و به شدت کمیاب هستند. هر یک از تولیدات به تعداد محدود ۱۰۰۰ بطری تولید می‌شوند. در نتیجه در تمام جهان تنها جمعی بسیار خصوصی و در بازه زمانی خیلی محدودی به هر یک از پرفیوم‌های لو مونارک دسترسی  دارند. هر یک از بطری‌های شماره گذاری‌شده پرفیوم گواهی اصالت کالا دارد. این گواهی یک کارت عضویت واقعی است که تکنولوژی NFC را در خود جای داده است و ضمانتی برای مشتریان ویژه ماست که نشان می‌دهد تنها ۱۰۰۰ نفر در دنیا می‌توانند از این عطر استفاده کننند. 

بعلاوه اعضایی که یک بطری شماره‌گذاری شده‌ی لو مونارک را دارند، می‌توانند به طور انحصاری عطرشان را شارژ کنند، و بدین ترتیب اطمینان داشته باشند که در تمام عمر یک عطر مخصوص به خود را دارند.

هر یک از پرفیوم های لو مونارک یک اثر اصل است که توسط یک عطرساز معروف جهانی امضا شده، و در نتیجه قبل از هر چیز یک کار هنری واقعی است.

برای ساخت این ترکیبات هیچ مدیریت هنری یا بازاریابی‌ای وجود ندارد، بنابراین همه چیز کاملاً به نبوغ و ابتکار هنرمند طی فرآیند تولید بستگی دارد.

هیچ محدودیتی از هیچ نوعی برای اساتید عطرساز وجود ندارد. آن‌ها آزادی کامل دارند تا هر چیزی که می‌خواهند خلق کنند و نوآوری داشته باشند، در نتیجه می‌توانند در ترکیباتشان منحصر به فردترین و اعلاترین مواد اولیه، خالص‌ترین اسانس‌ها، کم یاب‌ترین عصاره‌ها، و استثنایی‌ترین محصولات را به کار ببرند، و در مقابل بی‌پرواترین و بدیع‌ترین پرفیوم‌ها را به دست آورند، شاهکارهای واقعی هنرمند. 

مثل هر اثر هنری دیگری، فرمول هر یک از عطرها هیچ وقت فاش نخواهد شد و به عنوان راز پنهان هر عطرساز باقی خواهد ماند.»

له مونارک