لارن مزون

لارن مزون

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : فرانسه
تعداد محصول : 45

لارن مزون همان عطرهای ال ام است.

نجیب زاده‌ی ایتالیایی، آقای «مزون» در قلب زیبای کوه‌های جنوبی آلپ فرانسه بدنیا آمد. زمینه‌ای عالی برای شکل‌گیری  و سامان دادن ظریف تمامی حواسش برای ساخت پالت بنیادی طبیعی و قوی که برای دنیای اسرارآمیز رایحه‌ها مناسب است. پیش از این در جوانی در سن ۱۲ سالگی، خانه‌ی خانوادگی به آزمایشگاه کیمیاگری تبدیل شد که در آن آقای مزون بطور حسی رایحه‌های محلی را برای تجربه‌ی احساسات جدید باهم ترکیب، اسکنه و منقور می‌کرد. مواد لازم را در باغ، فروشگاه‌های محلی و یورش بردن به کمد حمام پیدا می‌کرد. تمامی عطرهای جدید فضای خانه را پر می‌کردند اما مهم‌تر از آن، این اشتیاق فوراً کشف شد. تمرکز بسیار زیاد، کنجکاوی و دیدگاه مورد نیاز، در عین قطعه قطعه بودن، تکه تکه، مواد لازم به مواد لازم همراه با هم تکامل یافتند. نتیجه‌ی آن کشف عطرهای جدید بود و خیلی زود به شخص معتبر «کاشف رایحه‌ها» تبدیل شد. اگرچه هنوز بصورت محلی بود ولی همین هم خیلی زود تغییر خواهد کرد.

در ادامه‌ی کشفیات در سنین جوانی، در جست و جوی چیزی جدید، آقای مزون توانایی ذاتی‌اش را با ترکیب مواد لازم اما همراه با نمونه‌ها و شکست‌ها ارتقاء داد.آقای مزون خیلی زود شور و شوق خود را به سمت اولین سرمایه‌گذاری تجاری خود با ایجاد و گشایش فروشگاه مد هدایت کرد. نوع او، شخصیتی مغناطیسی، سلیقه و توانایی‌اش در انتخاب تیم درست اثبات کرد که دستورالعملی  برای موفقیت است. یک مکانی که خیلی سریع به بوتیک‌های زنجیره‌ای «پرت اَ پورتر»، مناسب زنان و مردانی که به دنبال چیزهای غیرمعمول و خاص و خلق شده توسط مبتکرترین طراحان هستند و امروز آقای مزون دارنده‌ی موفق‌ترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای در این مکان است که فردی محبوب، محترم و ساکن شهر زادگاهش یعنی گرنوبل است.

تقاضای مشتریان برای عطرها بطور طبیعی و سریع افزایش یافت. این واکنش شدید موجب شد که آقای مزون تصمیمی را که مدت‌ها پیش از روی احساس گرفته بود عملی کند و عطرهای خودش را خلق کند. شیشه‌های عطرش الهام گرفته از شبی پرستاره در نیویورک در سال ۲۰۱۲ بود. طراحی منحصر به فرد با خطوط ساختاری که ظاهر ساختمان‌ها را بهبود می‌بخشید. 

عجله هیچ‌گاه انتخاب او نبود. یافتن و توسعه‌ی کیفیتی که مورد نظر آقای مزون بود، کمال بود و کمال زمان‌بر است. همیشه باید پذیرای یادگیری و تکامل بود. تکامل خود به خودی رایحه‌ی عطرها بصورت کیمیایی، دقیقاً شخصیت و محرک آقای مزون را منعکس می‌کند.

سال نمادین، ۲۰0۰ است و مزون اولین عطرفروشی نیش خود را افتتاح می‌کند. کارگاهی که تمامی احساسات را سر شوق می‌آورد. بهشت خیالی بوی عطر و بوی خوش آقای مزون، موفقیتی که به آن باور و امید داشت و در آرزویش بود. تأثرهای شخصی ترجمه‌ی دقیق بافت رؤیایی حک شده بودند.  عطرفروشی وسایل مورد علاقه‌اش رو می‌فروخت. شمع‌ها، عطرها، عطرها، عطرها. در تمامی اشکال و در هر لایه‌اش. بیش از یک دهه است که عطرفروشی و کارگاه برای آقای مزون این امکان را فراهم آورده‌اند که به دنبال علاقه‌ی خود و مهم‌ترین کارش یعنی ماجراجویی دیوانه‌وار  در خلق عطر خودش را دنبال کند.

زمان بی‌وقفه برای رسیدن به کمال سپری شد. شور و اشتیاق، انرژی و عشق بی‌پایان به هنر و تکامل. آقای مزون اینجاست. عطرهای ال ام در این جهان هستند. کامل با حرکتی رو به جلو. خلق آثاری همچون نویر گاباردین، آمبر ماسکدین و پچولی بوهم، صدایش را یافته است. صدایی که عمیق و غنی است. پر از اجزا، تجربیات مناسب چیزی که برای به جود آوردن این موجود لازم است. همه‌ی عمر را باید برای رسیدن به تا به اینجا صرف کرد، یک عمر برای تکامل یافتن و عمری دیگر برای سفر کردن. جادو شروع شده است، قلب به تپش افتاده است. تپیدن در عطرهای ال ام. اکتشاف پایانی ندارد.

لارن مزون