ال آرتیسان پارفومر

ال آرتیسان پارفومر

محور فعالیت : عطرسازی
شرکت مادر : پوییگ
کشور : فرانسه
تعداد محصول : 124

لارتیسان پارفومر نتیجه یک چالش بود، یک شوخی. یکی از دوستان جان لاپورت، از او که شیمی خوانده بود درخواست کرد اگر می‌تواند عطری با بوی موز درست کند تا با لباسی به همان شکل در جشن شباهنگاهی فولی برژر بپوشد. بلافاصله به دنبال این عطر، عطرهای انگور و وانیل هم تولید شدند. 

او بوهایی نوین را با «اسانس‌های طبیعی» درست کرد. با موفقیت اولین خط تولید عطرش، طرفداران پرفیوم به جان لاپورت لقب لارتیسان پرفیومر – هنرمند عطرساز- را دادند.

پرفیوم‌ها

عطر کلاسیک لارتیسان پارفومر در تاریخ ۴۰ ساله‌اش تغییری نکرده است. این نشانه‌ای از اطمینان به قدرت جادویی‌اش است. امروزه پرفیوم‌ها مثل همیشه مدرن هستند. 

هر یک از عطرها با عشق و ظرافت هنر دست ساخته شده تا سفری متفاوت به دنیای بویایی را مجسم کند، هر عطر با خودش نوعی آزادی خلاقانه و استعداد هنری دارد: نشانی از استاد عطر‌ساز آن. 

این عطرها برای ادای دین به فلسفه بنیادی‌شان تو را به سفری اکتشافی می‌برند، سفری که هنر حساب‌شده بشر را با زیبایی طبیعت در هم می‌آمیزد. هر یک از استادان عطرسازی ما، به عنوان متخصصین هنر خودشان، می‌فهمند که هماهنگی ساختار رگه‌هایی که انتخاب می‌کنند چه‌قدر اهمیت دارد. رگه‌هایی که وقتی عطر روی پوست می‌نشیند، ماهرانه جا به جا می‌شوند و جریان پیدا می‌کنند. 

بطری

بطری لارتیسان پارفومر، با شیشه‌ی تیره و دودی‌اش، بسیار باشکوه است و جذبه و رمز و راز اتاق یک داروساز را یادآور می‌شود.

هر یک از این بطری‌های زیبا نشان مهر شده برند را با خود دارند، نشان نهفته‌ای از طرزکار متعهدانه و اصالت واقعی لارتیسان پارفومر

شکل هفت گوشه‌ی نمادین بطری و سرِ سنگین آن، که مثل امضای نشان این برند است، نه تنها راهی برای درک مدرنیته است، بلکه به عنوان مهر متمایز برند، هم راه را به گذشته‌اش باز می‌کند و هم با گام‌هایی بلند به سمت آینده می‌رود.

ال آرتیسان پارفومر