اینووکیشن

اینووکیشن

محور فعالیت : عطر سازی طبیعی
کشور : کانادا
تعداد محصول : 7

عطرهای رایحه‌درمانی اقوام اولیه. محصولات اینووکیشن 100% طبیعی هستند و بر اساس دانش اقوام اولیه ساخته شده‌اند؛ این محصولات از روغن‌های گیاهی و عصاره‌های گیاهی با کیفیت تهیه می‌شوند. نیروی کار ما با آگاهی زیست محیطی و توجه ویژه به تضمین کارآمدی اسانس‌های بومی ‌ما کار می‌کنند.

اینووکیشن شرکتی صنعتگر است که کلیه‌ی عطرهای رایحه‌درمانی طبیعی را تولید و توزیع می‌کند؛ این اسانس‌های بومی بر اساس دانش سنتی اقوام اولیه و عطرسازی فرانسه ساخته شده‌اند. صنعتگران ما به روش زیست محیطی با روغن‌های گیاهی و عصاره‌های گیاهی با کیفیت کار می‌کنند.

هدف ما تولید محصولات 100٪ طبیعی و با کیفیتی است که رضایت افراد مصرف کننده را به دنبال داشته باشند. این امر از طریق استفاده از دانش بومی و ‌اجدادی مطابق با ارزش‌های انسانی، کره‌ی زمین و طبیعت انجام می‌شود. ما محصولات خود و محل تولید آن‌ها را با انرژی‌های لرزشی بکر وفق می‌دهیم تا بشریت را در تکامل آن‌ها وارد کنیم.

تعهد زیست محیطی و انسانی ما شامل تعهدات اجتماعی به اقوام اولیه‌ی ونداک محل قرارگیری گیاه مورد نظر ما و جوامع بومی ‌آمریکا مستقر در مکان‌های مختلف است. ما برای معنویت، فرهنگ و ارزش‌های بومی ارزش قائل هستیم، زیرا فکر می‌کنیم که این موارد برای بازگرداندن تعادل جهانی ضروری هستند. این نگرش در سایر تصمیم‌گیری‌ها و سرمایه‌گذاری بیشتر ما بر روی مردم به جای خدمات خودکار نمود پیدا می‌کند. ما از تقویت کامیابی برای خدمت بهتر به کارمندان، مشتریان و انسانیت استفاده می‌کنیم. فلسفه و آموزه‌های ما از خرد بومی بطور پیوسته توسط کل اعضای تیم اجرا و ترویج می‌شود. این جریان فکری به مانند طبیعت، پیوسته در حال تکامل است، بنابراین ما نیز با امید به خدمت بهتر به مشتریان و دنیای اطراف خود با آن حرکت می‌کنیم.

به طور سنتی، تمامی بومیان آمریکا از سوزاندن گیاهان مقدس برای پاکسازی مردم و اماکن استفاده می‌کردند. در سال 1996، بلو ایگل (عقاب آبی) به عنوان کاهن اقوام آبناکی، آلگون‌کوین، پاونی و کانادایی‌های فرانسوی در انجام وظیفه‌ی خود بدون استفاده از روش سنتی سوزاندن گیاهان مقدس در بیمارستان‌ها با مشکل مواجه بود؛ وی برای کمک به بومیان مناطق شمالی به آنجا فرا خوانده می‌شد. وی به دنبال یافتن راه حلی به جز دود کردن روغن‌های گیاهی به فرانسه سفر کرد تا با عطرسازی مشهور از ویل د گراس به نام میشل رودنیتسکا (خالق بلک اسپایس در فدریک مال پرفیومز) ملاقات کند. پدر میشل نیز عطرسازی عالی بود. ادموند رودنیتسکا، عطرهایی عالی مانند Dior’s Eau Sauvage را تولید کرده است. عقاب آبی پس از دریافت روش عطرسازی عالی فرانسوی به کبک برمی‌گردد و 2 سال را صرف تولید اولین اسانس بومی اینووکیشن به نام چیام می‌کند. این عطر طبیعی از روغن‌های گیاهی و عصاره‌های 16 گیاه مختلف تشکیل شده است. وی از کارآیی این عطر درمانی و شفا دهنده‌ی روح برای پاکسازی و هماهنگی قدرتمندتر میدان‌های الکترومغناطیسی نسبت به روش‌های سنتی شگفت زده شد و تمایل دارد تا آن را در دسترس همگان قرار دهد.

اینووکیشن