هربا لاندن

هربا لاندن

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : انگلستان
تعداد محصول : 8

هربا لاندن در میان رهبران خلاق و شیک یکی از پر جنب و جوش‌ترین شهرهای دنیا قرار دارد؛ این خط تولید هیجان انگیز جدید به تولید عطرهای ظریف و مناسب دو جنس یکی از افراد لندنی مشتاق طراحی‌های ساده و پیشرفته به نام پیتر د بیوک می‌پردازد و 8 عطر دست‌ساز دقیق را عرضه می‌کند.

پیتر می‌گوید: «می‌توان گفت که هربا در نتیجه‌ی اشتیاق دائمی به عطرها رشد کرده است.»

تجربیات پیتر در طول سال‌های تأثیرگذار رفت و آمد به آرایشگاه‌ها و مست شدن از بوی بی‌رایم و بهار نارنج تا آرزوی تملک عطرهای لوکس کلونز در فروشگاه‌های بزرگ در طی نوجوانی باعث علاقه و کنجکاوی مداوم او نسبت به این رایحه شدند.

پیتر به هنگام فعالیت به عنوان مشاور املاک خوش شانس بود، زیرا می‌توانست وقت خود را صرف رفت و آمد به برخی خانه‌های معتبر لندن کند و از معماران و طراحان داخلی علاقمند به هنرهای سنتی الهام بگیرد. او با عطش خلاقانه‌ی خود در دنیای هنرهای معاصر، مد آقایان، طراحی مینیمالیستی و هنر ساخت محصولات زیبایی و مراقبت از پوست طبیعی غوطه‌ور شد.

ملاقات تصادفی او با یکی از افراد کارآزموده‌ی صنعتی در سال 2010 به شکل‌گیری ایده‌ی تولید عطر با استفاده از روغن‌های گیاهی و سایر مواد طبیعی منجر شد. پیتر در دوره‌های مربوطه شرکت کرد و در حین حرکت در مسیر خودآموخته‌ی خود با عطرسازان مستقل ملاقات می‌کرد؛ این امر تنها به تشدید تمایل او برای تولید عطرهای دست‌ساز با استفاده از بهترین مواد اولیه منجر شد. نتیجه‌ی این میل و اشتیاق، عطرهایی شیک، ساده و کاملا پیشرفته بودند که طبیعت متنوع شهر آشنا و مورد علاقه‌ی او را نمایان می‌کردند.

نام هربا به احترام خواص گیاهی و شخصیت این برند برای تولید محصولی با شباهت طبیعی و حداکثری به منبع خود انتخاب شد.

پیتر ادامه می‌دهد: «من به دنبال هم‌افزایی میان رایحه‌های غیر معمول طبیعی و ترکیب آن با هنر دست سنتی هستم. آزمایش موتور محرک برند است و من تنها به استفاده از مواد اولیه‌ی دارای بالاترین کیفیت اعتقاد دارم. من به عنوان فردی خلاق در قلمرو عاطفی و به همان نسبت قلمرو حسی کار می‌کنم و در نتیجه، رایحه‌ها به پلی میان این دو تبدیل می‌شوند. این نوعی تجربه‌ی عاطفی لذت‌بخش است و هربا برای دستیابی به آن تلاش می‌کند.»

از روغن‌های گیاهی و معطر استثنایی برای ایجاد هر یک از محصولات دست‌ساز هربا استفاده می‌شود و ترکیبی از رایحه‌های مختلف ایجاد می‌گردد (ترنج با یاس و نارنگی، یا مشک با فلفل سیاه و زعفران). هربا 8 عطر شیک و منحصر به فرد پیچیده و سنتی را ارائه می‌دهد و معتقد است که رایحه‌ای برای هر فرد وجود دارد؛ هربا شما را دعوت می‌کند تا در سفر به این دنیای احساسی با او همراه شوید. یادداشتی از برند

هربا لاندن