مرتب سازی بر اساس :
جیونچی برند مد، لوازم جانبی و عطر فرانسوی است که در سال 1952 توسط کونت هوبرت د جیوانچی تاسیس شد. این خانه به دلیل ترکیبی بی نظیر از ظرافت فرانسوی و زرق و برق آمریکایی، که به طور خاص در ظاهر بازیگری به نام آدری هپبورن تجسم یافته به شهرت رسید. جیونچی، قفسه‌ی لباسی شخصی را برای این بازیگر تهیه کرد و لباس‌های فیلم‌های او را نیز تولید می‌کرد. مد‌های شیک این شرکت در دهه‌ی 1960 مورد توجه بسیاری از افراد مشهور قرار داشتند.
پرفیومز جیونچی در سال 1957 تأسیس شد و اولین عطر آن‌ها با نام L'Interdit نیز مجددا از معروف‌ترین مشتری آن‌ها آدری هپبورن الهام گرفته شد. اولین عطر مردانه‌ی آن‌ها با نام موسیو د جیونچی در سال 1959 به بازار آمد.
جیونچی در سال 1987 به شرکت خوشه‌ای کالاهای لوکس چند ملیتی LVMH پیوست و هوبرت د جیونچی در سال 1995 به طور رسمی از این شرکت بازنشسته شد.
موفقیت این برند در قرن 21 نیز ادامه دارد و تمام بخش‌های بازار را متأثر ساخته است. آن‌ها همچنان به تولید عطرهای کلاسیک مورد علاقه‌ی خود مانند Amarige و Xeryus می‌پردازند و و ارتباط خود در بازار را به کمک عطرهای جدیدتر دارای رایحه‌ی گل‌های میوه‌ای مناسب جوانان حفظ می‌کنند؛ این عطرها توسط افراد مشهوری چون لیو تایلر و جاستین تیمبرلیک تبلیغ می‌شوند. این شرکت، مجموعه‌ی لوکس و منحصر به فرد «هاروست» را در سال 2005 عرضه کرد و به این نکته تأکید داشت که این رایحه به شکوفه‌های ارزشمند و نادری مربوط است که در سال‌های قبل برداشت شده‌اند.
جیونچی - جیوانچی - ژیوانشی

متخصصان و طراحان :

الیاس ارمنیدس , آلبرتو موریلاس , پل لجر , لوکاس سوزاک , امیلی (بِویه)کوپرمن , پیر وارنیه , آن فلیپو , آنیک مناردو , الیور کرسپ , ژان پیر بیزروات , صوفی لابه , کارلوس بنایم , دومنیک روپیون , فرانسوا دماشی , ژان ژاک , ژاک کاوالیه , میشل آلمیراک , کریستین ناگل , دانیل مولیر , الکساندر کارلن , ناتالی لارسن , اولین بولنجر , نیکلاس بونویل , جوله لروکس پاتریکس , فانی بال , آمندین مری

Amarige-جیوانچی اماریج

GIVENCHY

Amarige

icon زنانه
2,145,000 تومان 1,852,000 تومان


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.