گوست

گوست

محور فعالیت : مد
شرکت مادر : دیزاینر پارفومز
کشور : انگلستان
تعداد محصول : 11

برند انگلیسی گوست با سرچشمه گرفتن از برند مد در سال 1984 توسط تانیا سارن تاسیس شد و اکنون به نامی معتبر در صنعت مد تبدیل شده است.

گوست به عنوان یک برند در دسترس از سال 2000 تا کنون به زنان امکان انتخاب های بیشتری در عطرهای خود داشته باشند و با ارائه عطرهای ممتاز مناسب روز و شب با قیمت های مناسب به میلیون های زن فرصت استفاده از عطرهای خود را داده است.

این برند با ارائه مجموعه ای محسور کننده از عطرها باعث شده تا زنان احساس زنانگی، پیچیدگی، و توانمندی بیشتری داشته باشند و بدین ترتیب توانسته در طول سالها مشتریان وفادار و فرقه مانندی را جذب خود کند.

خانم سارن با استفاده از پارچه های روان که به زیبایی اندام را زینت بخش می کردند یک نشان نمادین در مجموعه گوست خلق کرد. در حال حاضر دو بخش مجزای مد گوست و عطر گوست به صورت مستقل فعالیت می کنند اما مکمل همدیگر در تامین دنبال کنندگان برند گوست هستند.

عطرهای کلاسیک و جاودان این برند به واسطه آرامبخش و خاطره انگیز بودنشان شناخته می شوند به گونه ای که خاطرات خانواده، دوستان و افرادی که دوستشان داریم را برای ما زنده می کنند. زنان به برند گوست دل بسته و سپس همواره از آن استفاده می کنند. زنان در بطن این برند ذاتا زنانه و مطمئن قرار دارند و این را می توان از کمپین های فرازمینی و تن صدا بکار رفته در برند مشاهده کرد.

گوست