فرانچسکا بیانکی

فرانچسکا بیانکی

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : هلند
تعداد محصول : 17

فرانچسکا بیانکی
جستجوی مداوم مواد خام با کیفیت برای دستیابی به نتیجه‌ی عالی، ضروری است. استفاده از فرمول مشابه با مواد تهیه شده از تأمین کنندگان مختلف به پروفایل بویایی متفاوتی منجر خواهد شد.

عطرهای من در آزمایشگاه من در آمستردام تولید می‌شوند. من پس از آماده شدن فرمول در نهایت می‌توانم مواد اولیه‌ی لازم برای ترکیب را سفارش دهم.

سپس کنسانتره‌ی حاصل به آتلیه‌ی دست‌ساز ایتالیا ارسال می‌شود و در الکل قرار می‌گیرد و پس از گذشت زمان کافی بسته‌بندی می‌گردد.

ساخت عطر، فرایندی بسیار طولانی و پیچیده است؛ ابداع هر فرمول مستلزم گوشه‌نشینی است و من به هنگام اضافه کردن هر قطره در این مراسم مقدس، نفس خود را حبس می‌کنم.

من در آن لحظه‌های خاموش و ساکت، احساس کیمیاگری را دارم که از طریق تغییر مواد، ماده‌ی جدیدی را بوجود می‌آورد و این امر به معنای افزودن صرف مواد مختلف به یکدیگر نیست.

در مورد من

اشتیاق من به تولید عطر خود پس از فارغ‌التحصیلی در رشته‌ی تاریخ هنر در فلورانس به کمک کتابی در مورد عطرهای طبیعی و یکسری روغن‌های گیاهی انگشت‌شمار آغاز شد. من از آن زمان شخصا به مطالعه و آزمایش پرداخته‌ام.

من در شهرهای زیادی چون فلورانس، برلین، لوکزامبورگ و آمستردام سکونت داشته‌ام و به انتشار کتب هنری مشغول بوده‌ام.

یک بار در آمستردام (که هم اکنون در آنجا ساکن هستم) تصمیم گرفتم تا کار قبلی خود را کنار بگذارم و خط تولید عطرهای خود را راه‌اندازی کنم. یادداشتی از برند

فرانچسکا بیانکی