دیوید یورمن

دیوید یورمن

کشور : ایالات متحده
تعداد محصول : 13

دیوید یورمن یک شرکت جواهر فروشی سطح بالای آمریکایی است که توسط دیوید یورمن تاسیس شده است و دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک است. این شرکت خانوادگی بیشتر برای جواهرات و مجموعه های ساعت اش مشهور است. امروز این شرکت دارای 18 بوتیک در ایالات متحده آمریکا و چهار بوتیک در سه شهر بین المللی است. اولین فروشگاه بین المللی و دفتر مرکزی آسیا در هنگ کنگ افتتاح شد.

دیوید یورمن در لانگ آیلند، نیویورک بزرگ شد. اولین طراحی‌ها و کسب و کار وی فروش مجسمه های کوچک در کافه‌تریاهای دبیرستانش بود. بعدها او مجسمه سازی را آغاز کرد و تحت نظر مربیان مجسمه سازی مشهور ژاک لیپشیتس و تئودور روزاک (او با پیکاسو و مودیلیانی همکاری کرده است) آموزش دید. او همچنین در گردهمایی هنرمندان جنبش بیت در در بیگ سور شرکت کرد و در آن خلاقیت خود را در معرض دید قرار داد.

در اواخر دهه 1960، در کارگاه مجسمه ساز هانس وان دو بونکامپ، دیوید مت سیبل کلاینراک ، یک نقاش با استعداد، ملاقات و بعدها با او ازدواج کرد. در اوایل دهه 1970، دیوید و سیبل به حومه شهر نقل مکان کردند و آثار هنری پانتوم را خلق کردند. آنها طرح‌ها و نقاشی های خود را در نمایشگاه های مختلف صنایع دستی به نمایش گذاشتند. آنها بازار را برای پیدا کردن صنایع دستی و جواهرات خوش ساخت جستجو می‌کردند که به آنها کمک کرد که برند و کمپانی دیوید یورمن را در سال 1980 تاسیس کنند.

یورمن به لطف دستبند کابلی خود بسیار محبوب شد. امضای این شرکت — دستبند کابلی — یک دستبند پیچ خورده و مزین به سنگهای قیمتی سال 1982 معرفی شد. برخی از محبوب‌ترین مجموعه های جواهرات این برند عبارتند از: سیلور آیس (ترکیب نقره و الماس‌تراش خورده)، مجموعه باکلز و مجموعه ایکس. 

این شرکت به طراحی مجموعه های مختلف جواهرات و ساعتهای زنانه و مردانه و همچنین عطر مخصوص خود و مجموعه عینک ادامه داد. یورمن در تابستان سال 2008، هنگامی‌که اولین عطر آنها به بازار عرضه شد، وارد دنیای عطرها شد. 

این عطرها با مجموعه های جواهرات هماهنگ هستند.

دیوید یورمن