دیوید اند ویکتوریا بکام

دیوید اند ویکتوریا بکام

محور فعالیت : سلبریتی (فرد مشهور)
شرکت مادر : کوتی
کشور : انگلستان
تعداد محصول : 9

دیوید و ویکتوریا بکام افراد مشهور و اصالتاً اهل انگلستان هستند که شهرت بین المللی کسب کرده اند و در زمینه خودشان موفق هستند.

دیوید بکام نزدیک به 20 سال ستاره فوتبال بوده است و کار خود را در 17 سالگی و با امضای قرارداد حرفه ای با منچستریونایتد شروع کرد. یونایتد در زمان حضورش در این تیم شش عنوان قهرمانی لیگ برتر، دو جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا و قهرمانی باشگاه های جهان در سال 1999 را بدست آورد. در سال 2003، بکام با رئال مادرید قرارداد بست و در آنجا چهار فصل بازی کرد. در سال 2007، بکام برای بازی در ال ای گلکسی، از دریاها گذشت و یک قرارداد 5 ساله با آن تیم امضا کرد و با یک قرارداد منحصر بفرد به صورت قرضی در سال 2009 و 2010 برای آث میلان بازی کرد.

ویکتوریا بکام (نی آدامز) به عنوان بخشی از گروه پاپ دخترانه اسپایس گرلز به شهرت رسید. به دلیل لباس های زیبا و حالت های مغرور، نام او در گروه «پُش اسپایس» بود. پُش و دیگر دختران اسپایس گرلز به سرعت در سال 1996 با اولین آهنگ پرطرفدار خود به نام «وانابی» و مجموعه ای از تک آهنگ های شماره یک همراه با تورهای جهانی و یک فیلم محبوب به سرعت در صدر جدول های بین المللی پاپ قرار گرفتند. اسپایس گرلز جزء موفق‌ترین هنرمندان صنعت موسیقی در اواخر قرن بیستم بودند. هنگامی‌که گروه آنها در سال 2000 منحل شد، ویکتوریا قبل از اینکه به صنعت مد جذب شود، فعالیت انفرادی کوتاهی در صنعت موسیقی داشت. ویکتوریا از ابتدا به عنوان یک نماد مد شناخته شده است، مدل بوده است، به عنوان مشاور و سردبیر مد فعالیت کرده و خط زیورآلات، شلوار جین، لباس و عطرهای مخصوص خودش را راه اندازی کرده است.

این زوج جذاب و شیک توسط رسانه‌ها لقب "پُش اند بکز" گرفتند. آنها برای اولین بار در سال 1997 ملاقات کردند و در سال 1999 با هم ازدواج کردند. این زوج در حال حاضر چهار فرزند دارند. عطرهای بکام با همکاری کوتی تولید می‌شوند. 

دیوید بکام اینستیکت برای مردان، اولین عطر آنها بود که در سال 2005 عرضه شد. نسخه های «برای خانم‌ها و آقایان» بسیاری از عطرهای دیگر آنها منتشر شده است، مانند اینتیمیتلی بکام برای خانم‌ها و آقایان در سال 2006. تبلیغات مربوط به عطرها، معمولاً شامل عکس های تحریک آمیز این زوج هستند که همه اینها در تبدیل شدن عطر بکام به یکی از پرفروش‌ترین خطوط عطر مشهور در دنیای امروز کمک می‌کند.

دیوید اند ویکتوریا بکام