کومو لیک

کومو لیک

محور فعالیت : عطرسازی
شرکت مادر : اینترترید یورپ
کشور : ایتالیا
تعداد محصول : 5

کومو لیک یک مجموعه عطر با برند جدید است که از مناظر پرمعنی و بیشمار این دریاچه ایتالیایی الهام گرفته شده است.

این برند که توسط سلسو فادلی به همراه تیم با استعداد و خلاق اش ایجاد شده است، سه دهه تجربه در زمینه عطرهای هنری را به همراه دارد. این مجموعه از دریاچه کومو الهام گرفته، دریاچه ای مشهور که در دل کوه های پرآلپس حک شده است. دریاچه کومو عمیق‌ترین دریاچه ایتالیا است و حداکثر عمق آن 418 متر و محیط آن 170 کیلومتر است. چشم انداز زیبا و بی انتهایش با داشتن شکل Y معکوس متمایز، در طول تاریخ الهام بخش شاعران و موسیقیدانان بوده است، از جمله الساندرو مانزونی، جورج گوردون بایرون و فرانتس لیست.

دریاچه کومو به دلیل رنگ و سایه های فراوان مشهور است که در ارتفاعات مختلف و با توجه به پوشش گیاهی اطراف آن متفاوت است. بازتاب پرآلپس بر روی آب، رنگ های غیر منتظره و مسحور کننده ای ایجاد می‌کند، از آبی روشن تا سبز، خاکستری و تیره‌ترین سایه های کبالت. در طی ده سال گذشته، گردشگری در دریاچه کومو رشد چشمگیری داشته و باعث جذب افراد مشهور و بازدیدکنندگان فرهنگی از سراسر جهان شده است. هر عطر کومو لیک با داستانی در پشت آن ایجاد شده است که معانی عمیقی را منتقل می‌کند. بسته بندی مدرن و معاصر آن برای بیان مفاهیم پیچیده و خلاقانه ای طراحی شده است که در آن عطرسازی هنرمندانه مشهود است.

هر جزئیات از پروژه به خصوصیات منحصر به فرد دریاچه متصل است. سایه های آبی و سبز موجود در بطری شیشه ای یادآور سایه های چند رنگ آب است، تیره‌تر در پایین برای یادآوری اعماق دریاچه، و سپس هرچه بالاتر می‌رود روشن‌تر می‌شود. موج های خطی بر روی درپوش یادآور موج های دریاچه است، در حالی که شکل مخصوص دریاچه کامو، قسمت بالای درپوش را با رنگ طلا تزئین می‌کند.

می‌توان گفت که نت های هر عطر خاص، یک هماهنگی بویایی درست می‌کند، درست مانند نت های روی یک صفحه موسیقی که یک شاهکار ملودیک را ایجاد می‌کند. مانند یک سفر رویایی همراه با نت های ملودیک روی پیانو، بنابراین، هر عطر کومو لیک آکورد بویایی ارائه می‌دهد که منعکس کننده جنبه های بی نظیر دریاچه است. مطابق با این الهام، نام هر عطر مرجع ظریفی برای ملودی های مشهور موسیقی است: باکیو نلا پیوجیا (نغمه اشک ها)، نوتورینو (ناکتورن)، نوت د آمور (زمینه عشق)، اون آلترا استیت (ریتم تابستان دیگر) و سیلنزیو (سکوت).

کومو لیک