مرتب سازی بر اساس :

بولگاری یک شرکت کالاهای لوکس ایتالیایی است که توسط سوتیریوس وولگاریس در سال 1884 بنا نهاده شد. اسم کمپانی از نام خانوادگی بنیانگذارش گرفته شده و حرف V در عنوانش، یکی از حروف الفبای کلاسیک لاتین است که مثل U  انگلیسی تلفظ می‌شود، یعنی تلفظ نام این برند همان "بولگاری" است. 

بنیانگذار شرکت، سوتیریوس وولگاریس اصالتا یونانی بود و همانجا تجارت جواهرات را آموخت. او در سال 1877 شهر محل تولدش را به مقصد کورفو (جزیره ای ایونی در یونان) و سپس ناپل ترک کرد تا زمانی که در سال 1881 به رم رسید. او استارت کمپانی بولگاری را در سال 1884 زد. 

مغازه اصلی این کمپانی در سال 1905 و به کمک پسرانش در محله ویا دی کوندوتی گشوده شد و سریعا به شهرت و موفقیت دست یافت. نخستین مغازه‌های بین المللی در سال 1970 در شهرهای نیویورک، پاریس، ژنو و مونته کارلو گشوده شدند. بولگاری تا سالیان متمادی در هتل پیر نیویورک تالارهای نمایش شخصی خودش را داشت و اکنون نیز حدود 300 فروشگاه در سرتاسر دنیا دارد. 

این برند که در ابتدا به لطف جواهرات فاخرش به شهرت رسید، کم کم محصولات تولیدی را به ساعت مچی، اکسسوری، کیف دستی، عطر و هتل نیز گسترش داد. نخستین عطری که این برند به مشتریانش عرضه کرد در سال 1992 با نام "بولگاری او پارفومی او د ورت" بود. متخصصان و طراحان :

ژاک کاوالیه , آلبرتو موریلاس , آنیک مناردو , کارلوس بنایم , صوفی لابه , ناتالی لارسن , بیاتریس پیکه , اولیویه پولژ , دانیالا روش آندرایه , ژان کلود النا , صوفی گروجیسمن

Omnia-بولگاری اومنیا (بلگاری امنیا قرمز)

BVLGARI

Omnia

icon زنانه
1,800,000 تومان 1,650,000 تومان
Goldea-بولگاری گولدیا

BVLGARI

Goldea

icon زنانه
1,700,000 تومان 1,450,000 تومان


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.