برومی

برومی

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : فرانسه
تعداد محصول : 3

برومی توسط دکتر آنه کلیر والش (داروساز) تاسیس شد. آنه کلیر در شهر سحرآمیز گراس (در فرانسه) بزرگ شد که خیابان‌های خوش‌عطر آن از قرن شانزدهم تا به امروز به‌عنوان خانه تاریخی عطرسازی سنتی فرانسه شهرت دارند. در همین شهر، شهری که دورتادورش را عطرهای طبیعی پرووانس فراگرفته‌اند، شیفتگی آنه کلیر به رایحه‌ها و عطرها متولد شد.

مطالعات او در رشته داروسازی باعث شد که او در رابطه میان پوست و عطرها کاوش کند و همچنین تاثیرات عطرها بر سلامتی انسان‌ها را با دقت بیشتری بررسی کند، مخصوصا از منظر اثربخشی عطرهای سنتی. عطرهای فعلی عمدتا از روایح مصنوعی ساخته می‌شوند و حدود 80 درصد آنها را ماده الکل می‌سازد. همین الکل است که پس از تماس با پوست می‌تواند پیامدهای مضری برای ما داشته باشد. آنه کلیر با تعجب به این موضوع نگاه می‌کند که جهان سرشار از زیبایی‌های طبیعی و پاک است که بسیار هم ارزشمند محسوب می‌شود، اما بیشتر مردم به استفاده از عناصر سمی یا محصولات حاوی الکل ادامه می‌دهند و درنتیجه به‌سادگی به پوست خودشان آسیب می‌رسانند. بنابراین آنه کلیر تصمیم گرفت که این روند را تغییر بدهد.

برند برومی با این هدف تاسیس شد که نحوه فرمولاسیون، تولید و حتی استفاده از عطرها را تغییر بدهد. آنه کلیر با متخصصان گوناگونی در لابراتوارهای فرانسوی همکاری کرد تا بتواند یک فرمول انقلابی مبتنی بر آب بسیار خالص را بیافریند که درواقع جایگزین مهمی برای الکل محسوب می‌شود. در این فرمولاسیون از عصاره‌ها و روغن‌های معطر و طبیعی استفاده می‌شود که همگی در گراس (فرانس) به‌دست می‌آیند. پس روغن‌های ارگانیک و معطر همواره نسبت به عناصر شیمیایی مصنوعی و غلیظ برتری دارند و برای آفریدن عطرهای خاص برومی مهم هستند.

نتیجه این‌همه دقت در عطرسازی و احترام به پوست و مو هم چیزی نیست جز خلق عطرهایی بسیار دقیق و ظریف. وقتی که این عطرهای طبیعی مستقیما با پوست و مو تماس پیدا می‌کنند، سریعا با شیمی پوست و pH پوست هر فردی هماهنگ می‌شوند و رایحه خاص و منحصربه‌فردی را روی پوست هرکس به‌وجود می‌آورند، بدون آسیب‌رسانی به پوست و مو و همچنین بدون سرعت‌بخشی به فرایندهای پیری پوست. خط تولید عطرهای برومی که در گروه عطرهای یونی (مشترک میان مردان و زنان) قرار می‌گیرند، با پایبندی به اصول تولید محصولات گیاهی (وگان) تاسیس شده است، گواهینامه‌های معتبر در زمینه محصولات طبیعی را دارد و در فرانسه هم شکل می‌گیرد. عطرهای برومی با استفاده از روایح کلاسیک پرووانسی در کنار پیچش‌های مدرن به خلق محصولات طبیعی و ویژه‌ای کمک کرده‌اند سرشار از حس لوکس و ظریف پرووانس هستند و حس واقعی استفاده از یک محصول کاملا فرانسوی را به شما انتقال می‌دهند. هر کدام از نت‌های نهفته در عطرهای برومی همزمان با گذار ساعات روز غلیظ‌تر و نمایان‌تر می‌شوند. به همین دلیل هم هر کدام از نت‌های آغازین، میانی و پایه عطرهای برومی می‌توانند جلوه‌گری خاص خودشان را داشته باشند و به آشکار شدن یک عطر زیبا و منحصربه‌فرد کمک کنند.

برومی