بویس 1920

بویس 1920

محور فعالیت : عطرسازی
شرکت مادر : آرنووی اس آر ال
کشور : ایتالیا
تعداد محصول : 51

بویس 1920 برندیست که نمایانگر شور و علاقه خانواده گالاردی به هنر عطرسازیست. هنری که نسل به نسل منتقل شده است. شور و اشتیاقی که زندگی بخش و الهام بخش است و باعث غنای خط تولیدی کنونی بیش از 30 عطر شده است. به علاوه، در جستجو برای مواد خام اولیه سنت و نوآوری ترکیب شده اند تا ترکیبات بویایی منحصر به فرد و دلربایی خلق شود.

داستان از آنجایی شروع می شود که در سال 1920 پدربزرگ خانواده، گیدو گالاردی، در کارگاه کوچک خود در فلورنس شروع به تجربه کردن اولیه فرمول ها می کند. او جمع کردن «اسپیگو» (گل اسطوخودوس) را که در تپه های فلورانس می روید شروع می کند. او در تلاش خود چندین ویژگی گویای مختلف شامل روغن های اساسی، محلول های بودار، و کیسه های معطر  را با هم ترکیب می کند. تمام این ویژگی ها باعث شکل گیری برند بوتگا ایتالیانا اسپیگو 1920 (بویس 1920) می شود که در سالیان پیش رو اهمیت جهانی پیدا کرده و جوایز معتبری را برنده می شود. در سال 2012 عطر برند بویس 1920 در میان پنج رایحه برتر جشنواره جوایز فی فی (جایزه اسکار عطرسازی) در نیویورک قرار گرفت.

اکنون بویس 1920 در بازار عطر های نیش نقش چشمگیری دارد و نقش فعالی در خلق رایحه های کشف نشده ایفا می کند. نقشی که احساس های ما را درگیر، الهام بخش، و با هم هماهنگ می کند.

بویس 1920