بنتلی

بنتلی

محور فعالیت : اتومبیل‌
شرکت مادر : لالیک گروپ سا
کشور : انگلستان
تعداد محصول : 25

شرکت بنتلی موتورز در یک قرن گذشته خودروهای لوکسی طراحی کرده که در آنها تعالی و تخصص، سنت و مدرنیته با هم درآمیخته اند. مجموعه عطرهای بنتلی در تولیدات خود از این حوزه معروف که در آن چرم و چوب در کنار هم هنرنمایی می کنند الهام گرفته است. هر دو حوزه یک چشم انداز مشترک از سبک و سیاق دارند؛ هر دو صنعت همواره تلاش کرده اند اصالت، ظرافت، و پختگی را به منتهای خود برسانند.

عطر بنتلی با معرفی محصولات ویژه در هارودز لندن از مارس 2013 تا کنون در انگلستان رواج چشمگیری پیدا کرده و اکنون به عنوان یکی از برندهای معیار در صنعت عطرسازی لوکس شناخته می شود. عطر بنتلی همچنین موفقیت شایانی در بازارهای دیگر نقاط جهان مانند خاورمیانه، اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی و آسیا به دست آورده است.

نشان بویایی عطرهای بنتلی که از مواد عالی ساخته شده است الهام بخش مجرب ترین عطردوستان شده است. این برند برای تولید محصولات خود از عطرسازان شناخته شده ای از تولیدی های عطر فرانسه دعوت کرده است. ناتالی لورسن، مایلین آلران، و ماتیلده بیژوی هر کدام استعدادهای خود را برای تهیه عطرهایی با ویژگی هایی بی نظیر به کار بسته اند.

در طراحی بطری ها از انحناهای متعدد و مواد استثنایی به کار رفته در بنتلی موتورز الهام گرفته شده است، به گونه ای که می توان ترکیب قدرت و سبک را در ریزترین جزئیات مشاهده کرد. بطری ها بازتاب کننده دو نماد بنتلی هستند. یکی حالت آجدار روی درب بطری و دیگری «حرف بی در حال پرواز» افسانه ای است که با افتخار بر روی جلوی خودرو نصب شده است. همچنین اشکال گرد آنها به خوبی در قالب دستان مردانه طراحی شده اند تا احساسات را به اوج برسانند. 

بنتلی