بجار

بجار

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : اسپانیا
تعداد محصول : 34

برند بیجار از سال 1980 در زمینه عطرسازی فعالیت می‌کند. بنیان‌گذار این برند، رامون بیجار، فعالیت‌های خلاقانه خودش را تحت تاثیر عطرسازی سنتی اروپایی شروع کرد تا بتواند عطرهای شرقی خاص را با حساسیت ویژه همان عطرسازان اروپایی خلق کند.

بیجار امکانات مدرن زیادی در یکی از مناطق بارسلونا (به نام Sant Cugat del Vallès) دارد. در همین منطقه است که روند تولید و توزیع عطرهای بیجار برای بازارهای بین‌المللی و داخلی به انجام می‌رسد.

در طی سال‌های متوالی، برند بیجار عطرهای مختلف و محصولات مرتبط بسیاری را تولید کرده است که به‌دلیل اصالت، استفاده از عناصر طبیعی و ساختار دست‌ساز و باکیفیت واقعا از دیگر محصولات متمایز هستند.

برند بیجار در سال‌های اخیر در تولید طیف شیک و خاصی از عطرهای مردانه و زنانه تخصص یافته است و برندهای خاصی مثل Cuarzo The Circle و Ramón Béjar را تاسیس کرده است. در این برندهای جدید هم عطرها و محصولات آرایشی با همدیگر ترکیب می‌شوند تا محصولات بیجار سرانجام به محصولاتی لوکس و سرشار از خلاقیت‌های جذاب تبدیل شوند.

هدف برند بیجار، ادامه دادن به ارتقای کیفیت محصولات و گسترش دامنه آنهاست و درواقع این هدف را به‌عنوان وظیفه اصلی خود ترسیم می‌کند. تیم بیجار از طراحان متخصص، متخصصان امور تجاری و هنری و همچنین پرسنل فروش داخلی و بین‌المللی تشکیل می‌شود تا بتواند رضایت مشتریان را تضمین کند.

بجار