بی لایرد

بی لایرد

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : ایالات متحده
تعداد محصول : 37

بی لایرد یکی از خانه‌های عطرسازی برجسته و ممتاز برای همه دوستداران عطرها است. ما عطرهای ادو پرفیوم شگفت‌انگیز و ویژه‌ای می‌سازیم که امکان خاصی را برای مشتریان فراهم می‌سازند: احساس سرشار بودن از جلوه‌های الهی.

کمپانی بی لایرد در سال 2018 و به‌عنوان یک پروژه جانبی شروع به کار کرد تا بتواند به خواسته‌های کسانی که به عطرهای سفارشی علاقه دارند، رسیدگی کند. امروزه بی لایرد به هزاران مشتری در سراسر جهان خدمات‌رسانی می‌کند و محصولاتش هم 100 درصد دست‌ساز هستند، درحالی که هر محصول را به‌عنوان یک محصول تازه و نو در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. دفتر مرکزی بی لایرد در لس آنجلس (کالیفرنیا) قرار دارد، اما سفر این برند از قاهره (مصر) شروع شد.

بی لایرد ــ داستان بنیان‌گذاری

هانی حافظ در سال 2002، بعد از پایان دبیرستان، تصمیم گرفت که اولین بوتیک خودش را در قاهره (مصر) افتتاح کند. او در سال 2010 چمدان‌هایش را بست و به اروپا سفر کرد. سرانجام یک سال بعد، او خانه جدیدش را در آمریکا یافت و اولین فروشگاه ویترین‌دار خودش را در سال 2012 و در لس آنجلس با نام ZMZM Fragrances افتتاح کرد.

فداکاری و اشتیاق هانی حافظ به ارائه عطرهای موفق و جذاب باعث شده که او بتواند یک فروشگاه آنلاین را هم افتتاح کند. در طی این فرایند بود که بی لایرد سرانجام در سال 2018 متولد شد.

عطرهای بی لایرد به‌عنوان جایگزینی برای عطرهای لوکس، گران‌قیمت و کمیاب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. بنابراین دوستداران عطرهای لوکس، گران‌قیمت و بسیار خاص می‌توانند از طریق عطرهای بی لایرد به گزینه‌هایی باکیفیت و دارای قیمت اقتصادی دست پیدا کنند؛ عطرهایی که سرشار از زیبایی هستند و جلوه‌های باکلاس و لوکس را به استایل شما اضافه می‌کنند.

هانی عاشق خدمت به مردم است و توانایی ویژه برای درک اهمیت روایحی که جلوه‌های الهی و بی‌نظیر دارند، در DNA او نهفته است. هانی در دوران کودکی همیشه می‌دید که خانواده‌اش چگونه عصاره‌ها و روغن‌های معطر را با همدیگر ترکیب می‌کنند تا عطرهای دست‌ساز تهیه کنند. همین عطرهای دست‌ساز هم در بوتیک‌های خانوادگی هانی در قاهره (مصر) به فروش می‌رسیدند. مهارت‌های هانی در زمینه عطرسازی هم از همینجا نشات می‌گیرند و درواقع پدربزرگ و عموهایش نقش ویژه‌ای در این ماجرا داشته‌اند. هانی با تاسیس برند بی لایرد متوجه شد که کار کردن برای افرادی که عاشق عطر هستند، آزادی بیشتری برای خلاق بودن به او می‌دهد و باعث می‌شود که او سریع‌تر با خواسته‌ها و اولویت‌های خودش سازگار شود. بنابراین هانی در سال 2018 تصمیم گرفت که بوتیک ZMZM Fragrances را تعطیل کند و تمام وقتش را به بی لایرد اختصاص بدهد.

هانی می‌گوید که ابراز وجود، یکی از ضرورت‌های برجسته در سرشت بشر است. اصالت هم یعنی رها کردن آنچه که تصور می‌کنیم باید باشیم و در عوض پذیرفتن آنچه که واقعا هستیم... . به همین دلیل هم شعار ما این است: «خودت را ابراز کن!». بنابراین تک‌تک عطرهای ما با حسی خاطره‌انگیز نام‌گذاری شده‌اند و به‌طرز پیچیده‌ای فرمول‌بندی شده‌اند تا شما را درون زمان به آن لحظات خاطره‌انگیز ناب بازگردانند.

بی لایرد