باروتی

باروتی

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : هلند
تعداد محصول : 9

برند باروتی به‌خاطر عشق به هنر عطرسازی زاده شد و ماموریت آن هم ساده است: ساختن عطرهایی متفاوت و فراگیر برای همه افراد. باروتی که جلوه‌های نو و تازه را با جلوه‌های آشنا ترکیب می‌کند، اصول تکراری و همیشگی را کنار می‌گذارد و می‌کوشد که جذابیت‌های تازه‌ای برای محیط اطراف خودش داشته باشد. هر کدام از عطرهای باروتی که در ضمیر ناخودآگاه انسان‌ها ریشه دارند، برای تحریک کردن قوای تخیل ساخته شده‌اند و شما را به یک سفر خوش‌عطر و جذاب می‌برند.

باروتی ــ واژه‌ای یونانی برای باروت

این واژه برای توصیف چیزهایی که نیش یا لبه دارند، استفاده می‌شده است. از طرف دیگر، هر کدام از عطرهای باروتی هم شبیه به انفجار روایح روی بافت پوست هستند. این عطرها ساختاری قدرتمند، به‌یادماندنی و غلیظ دارند! باروتی که ساختمان اصلی آن در هلند واقع شده است، در سال 2015 و به‌خاطر عشق بی‌پایان به هنر عطرسازی متولد شد. امضای خاص نهفته در سبک عطرسازی ما، ساختن عطرهایی است که انسان‌ها را شیفته خودشان می‌کنند، درحالی که به سرچشمه الهام و تکاپوی آنان تبدیل می‌شوند.

ما در برند باروتی، جذاب‌ترین و خاص‌ترین مواد اولیه را انتخاب می‌کنیم و سپس از شیوه‌های منحصربه‌فرد و نوین برای آمیخته‌سازی آنها کمک می‌گیریم تا سرانجام آمیزه‌های عطری متمایزی را خلق کرده باشیم. سرچشمه‌های الهام‌بخش برای ما درواقع می‌توانند چیزهای مختلفی باشند، چیزهایی واقعی یا تخیلی؛ اما ما همیشه می‌کوشیم که احساسات خاصی را به چنگ بگیریم و آنها را به زبان عطرها ترجمه کنیم.

باروتی ــ محافظت از سیاره زمین

ما ارائه بهترین محصولات ممکن به مشتریان را جدی می‌گیریم، اما همچنان می‌کوشیم که تولید محصولات ما به شیوه‌های ایمن انجام بگیرند تا پیامدهای منفی زیست‌محیطی را به حداقل برسانیم. بنابراین مواد اولیه‌ای که استفاده می‌کنیم، بسته‌بندی محصولات ما و همچنین کانال‌های توزیع محصولات و... طوری طراحی شده‌اند که با محافظت از سیاره زمین سازگاری داشته باشند. علاوه بر این، ما به محافظت از طبیعت کمک می‌کنیم و در راه افزایش آگاهی نسبت به مسائل محیط زیست هم نقش‌آفرینی می‌کنیم. امروزه برند باروتی همکاری فعالانه‌ای با سازمان‌های محافظت از محیط زیست دارد و بخشی از درآمد خودش را به The Red List Project اهدا می‌کند. باروتی همچنین یکی از حمایان Hortus Botanicus در آمستردام (هلند) است.

باروتی