بانافع فور عود

بانافع فور عود

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : عربستان سعودی
تعداد محصول : 10

بانافع فور عود، یکی از کمپانی‌های پیشگام در تولید عطرهای آروماتیک ویژه با جلوه‌های لوکس است. این کمپانی در تولید بهترین عطرهای حاوی نت‌های عود، بخورهای خانگی، لوازم آرایشی، عصاره‌های معطر و همچنین عطرهای عربی و اروپایی تخصص دارد. شعبه‌های مختلف بانافع فور عود در زمینه فروش عمده و خرد معمولا در عربستان، دوبی، یمن و بحرین واقع شده‌اند.

بانافع فور عود در سال 1987 تاسیس شد و کارخانه‌های تولیدی این کمپانی در جده (عربستان سعودی) و بحرین قرار گرفته‌اند، درحالی که این کارخانه همواره جدیدترین استانداردهای بین‌المللی در زمینه ساخت و تولید را رعایت می‌کنند.

بانافع فور عود ــ دیدگاه بنیادین

ما بر این باوریم که عطرها یا هرگونه رایحه خوبی درواقع جزو عنصرهای اساسی در زندگی انسان‌ها هستند. به همین دلیل هم دیدگاه بنیادین ما این است که یک کمپانی پیشرو و متمایز در ارائه عطرهای منحصربه‌فرد و متفاوتی باشیم که سرشت ویژه هر فرد را نمایان می‌کنند اما همچنان بخشی از فرهنگ و میراث ما باقی می‌مانند. شعار ما این است که «هیچ ظرافتی بدون عطرها وجود ندارد. پس عطرها یکی از عناصر اساسی در زندگی انسان‌ها هستند که نمی‌توانند نادیده گرفته یا فراموش شوند».

همکاری بی‌نقص و هماهنگی که ما بین افراد و گروه‌های مختلف به‌وجود می‌آوریم، با کیفیت شگفت‌انگیزی پیش می‌رود تا سرانجام بتوانیم عطرهای شگفت‌انگیزی را بیافرینیم که درواقع خواسته‌های انسان‌ها را به محصولاتی باکیفیت و بی‌نقص تبدیل می‌کنند.

پیام بانافع فور عود ــ

ما در کمپانی بانافع فور عود، عطرهایی بسیار منحصربه‌فرد و استثنایی را با کیفیتی بی‌نظیر تولید می‌کنیم که همگی در ارتقای فرهنگ و میراث عربی نقش دارند. این عطرها درواقع هویت ویژه‌ای به شخصیت هر فرد می‌بخشند و رنگ‌وبوی ویژه‌ای را هم در استایل هر فرد به‌وجود می‌آورند.

بانافع فور عود