بالدسارینی

بالدسارینی

محور فعالیت : مد
شرکت مادر : مورر اند ورتز
کشور : آلمان
تعداد محصول : 20
بالدسارینی یک برند مد آلمانی است که در سال 1993 توسط ورنر بالدسارینی تاسیس شد. بالدسارینی از تبار ایتالیایی بوده و در اتریش به دنیا آمد. او از طریق خرده فروشی وارد دنیای مد شد اما در نهایت تبدیل به یک خریدار شد و به شرکت هوگو باس ای جی پیوست. بالدسارینی که پیشتر از طراحان ارشد و اعضای هیئت مدیره هوگو باس بود خط تولید خود را در زمینه تولیدات مجلل به راه انداخت. برند او اولین مجموعه پوشاک مردانه را در سال 1994 به نمایش گذاشت. معروف ترین چهره در میان افراد بالدسارینی چارلز شومان، متصدی بار معروف بود که در مورد نوشیدنی کوکتل یک کتاب نوشته بود. ظاهر متمایز و زمخت شومان برای اولین عطر شرکت، بالدسارینی از شرکت بالدسارینی، عالی بود. این عطر در سال 2002 معرفی شد و به عنوان اولین طراح آلمانی دو جایزه فی فی (جشنواره برترین عطرهای جهان) را در سال 2003 کسب کرد.
در اوایل قرن بیست و یکم مجموعه موفقی از عطرهای مردانه با شعار «مردان را از پسران متمایز می کند» معرفی و در سال 2009 توسط شومان تبلیغ شد. در این هنگام بود که چهره جدید دنیای عطر، ورنر شرایر، برای اولین بار در پیکار تبلیغاتی عطر Strictly Private  ظاهر شد. 
عطر دل مار از این برند را یکی از عطار های موفق به نام آلبرتو موریلاس خلق کرده است.
عطرها در اصل با همکاری شرکت پراکتر اند گمبل ساخته می شدند و در نوامبر2011 شرکت مورر اند ویرتز مجوز عطرهای بالدسارینی را خریداری کرد.
بالدسارینی