آتلیه وسپر

آتلیه وسپر

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : هلند
تعداد محصول : 5

آتلیه وسپر یکی از برندهای عطرسازی رده‌بالا است که در هلند تاسیس شد و می‌خواهد که خاطرات، احساسات و تجربه‌ها را به زبان عطرها ترجمه کند.

ما بر این باوریم که همه انسان‌ها شایسته این هستند که شخصیت واقعی و خصوصیات خاص خودشان را شناسایی کنند. به همین دلیل هم می‌خواهیم که روندهای همیشگی در بازار عطرسازی را مختل کنیم و عطرهای ادو پرفیوم رده‌بالایی بسازیم که دسترسی به آنها برای همه امکان‌پذیر است.

آتلیه وسپر چشم‌اندازه جاه‌طلبانه‌ای دارد و با استفاده از بودجه‌های سنتی بازاریابی به شیوه‌های غیرمرسوم و نوین می‌خواهد که صنعت عطرسازی را به چالش بکشد. به همین دلیل هم آتلیه وسپر تصمیم گرفت سفیران ویژه‌ای را انتخاب کند که دیدگاه این برند را با همه انسان‌ها به اشتراک بگذارند.

همه این مشارکت‌ها و همکاری‌ها درواقع ابزار آتلیه وسپر برای استفاده از بودجه‌های بازاریابی به شیوه‌های معنادار و هدفمند است، درحالی که این اقدامات از طریق فعالیت‌های بنیاد وسپر امکان‌پذیر می‌شود. بنیاد وسپر، سفیران برند آتلیه وسپر را راهنمایی می‌کند و این امکان را به آنان می‌دهد که از سازمان‌های خیریه خودشان برای دستیابی به اهداف مشترک با برند آتلیه وسپر در زمینه امور خیریه کمک بگیرند.

امروزه مصرف‌کنندگان از برندهای تولیدکننده انتظار دارند که رویکرد باز و شفافی نسبت به تجارت خودشان داشته باشند. ما به‌جای این‌که چنین انتظاراتی را به‌عنوان دردسر ببینیم، از این فرصت برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه‌های کلی خودمان استفاده می‌کنیم. به همین دلیل هم رعایت شفافیت، یکی از اصول اساسی برند آتلیه وسپر است و شرکای ما هم باید شفافیت را به‌عنوان یکی از تعهدات کلیدی خودشان برای همکاری با آتلیه وسپر بپذیرند.

آتلیه وسپر