اروی

اروی

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : استرالیا
تعداد محصول : 1

خاستگاه

عطرهای منحصربه‌فرد ما براساس همکاری با آندرئاس ویلهلم (عطرساز زوریخی و برنده جوایز مختلف) خلق می‌شوند. با دقت فراوان و مهارت بسیار، ما عطرهایی را خلق کرده‌ایم که ویژگی‌های برجسته درخت کاج چتری را درون خود دارند و احساس آرامش ویژه‌ای را روی پوست به‌وجود می‌آورند. تجربه‌ای سرشار از طبیعت و هنر عطرسازی ناب و باکیفیت.

درباره ما

اروی پارفوم درواقع یک کسب‌وکار کوچک خانوادگی مستقر در سالزبورگ (اتریش) است. فلسفه برند ما براساس قدردانی عمیق از عصاره‌های غنی و متنوع برگرفته از طبیعت بنا می‌شود. تمرکز ما به حفظ پیچیدگی، جلوه‌های جاودانه و تعادل میان صنعتگری سنتی و خلاقیت مدرن اختصاص دارد.

عصاره‌های طبیعی

ما در ساخت عطرهایمان از ترکیبات طبیعی استفاده می‌کنیم، مثل عصاره ناب کاج، درحالی که انواع مواد اولیه ما همیشه از ناب‌ترین و باکیفیت‌ترین مواد طبیعی گرفته می‌شوند. ما آگاهانه از ترکیبات بحث‌برانگیز و مواد اولیه حیوانی دوری می‌کنیم. هدف ما درواقع استفاده دقیق و مسئولانه از منابع طبیعی در همه مراحل تولید است. بنابراین سعی داریم که به‌درستی از گنجینه‌هایی که طبیعت در اختیارمان می‌گذارد، استفاده کنیم.

درخشش بی‌انتها و جاودان

تعهد ما در جهت دستیابی به کیفیت بالا نه‌تنها در عطرهایمان بازتاب دارد، بلکه همچنین در طراحی بطری‌های ما نیز به چشم می‌خورد. ما به‌واسطه همکاری با Pochet du Courval (یک تجارت خانوادگی مشهور در طی 40 سال اخیر که تخصص ویژه‌ای در شیشه‌کاری دارد) بطری‌هایی را می‌سازیم که درخشندگی منحصربه‌فرد، شفافیت کریستالی و کیفیت قیاس‌ناپذیری با دیگر محصولات شیشه‌ای دارند.

صنعتگری سنتی

فراوری چوب کاج همواره طی قرن‌های متوالی، یکی از سنت‌های مهم در منطقه آلپ بوده است، درحالی که از منظر بوم‌شناختی هم طبق قواعد منطقی و دوستدار محیط زیست انجام می‌گیرد. درواقع امروزه تعداد کاج‌هایی که رشد می‌کنند، بیشتر از کاج‌های قطع‌شده هستند. این چوب که در حالت تازه‌اش همواره بافت سفیدی دارد، الیاف ظریفی را در اختیار ما می‌گذارد که کار با آنها نیز ساده است. بعد از گذشت چند ماه، این چوب به رنگ زرده تیره عسلی تبدیل می‌شود و بافت سرزنده، گره‌دار و دانه‌دانه‌اش نیز جلوه‌ای منحصربه‌فرد به آن می‌بخشد. این تکه‌های چوب در مغازه‌های نجاری مستقر در سالزبورگ فراوری می‌شوند و بنابراین این چوب کاج 100 درصد به اتریش تعلق دارد. همین چوب‌های کاملا طبیعی و دست‌نخورده هستند که مورد توجه صنعت‌های مختلف قرار می‌گیرند.

اروی